عکس های واژگونی تریلی حامل سوخت/خطر بیخ گوش بجنوردی ها

عکس های واژگونی تریلی حامل سوخت/خطر بیخ گوش بجنوردی ها


منبع: رکنا

7

1400/3/24

15:11


عکس های واژگونی تریلی حامل سوخت/خطر بیخ گوش بجنوردی ها

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد از واژگونی تریلی حامل 30 هزار لیتر گازوئیل در محور بجنورد به آشخانه در محدوده دوراهی بیدک خبر داد و گفت: در این حادثه راننده تریلی مصدوم شد.

به گزارش رکنا، مجیدگریوانی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد اظهارکرد: این حادثه ساعت 10 و 35 دقیقه امروز به سازمان آتش نشانی بجنورد اعلام شد و تا هم اکنون به مدت 3 ساعت اقدامات ایمن سازی محیط توسط نیروهای آتش نشانی ادامه داشت.

آتشپاد گریوانی با بیان اینکه بنا بر نظر کارشناس پلیس نقص فنی در سیستم ترمز و انحراف از جاده سبب واژگونی این تریلی حامل 30 هزار لیتر گازوئیل شد، افزود: در این حادثه راننده تریلی مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شد.

وی با تاکید بر اینکه این چندمین حادثه واژگونی خودروهای حامل سوخت در بجنورد است که طی چندماه اخیر اتفاق می افتد، گفت: باتوجه به نبود خودروی آبرسان در آتش نشانی بجنورد ، چنانچه این اتفاق با حریق همراه می بود، خسارت های زیادی به جان و مال مردم وارد می شد.

وی خاطرنشان کرد: در این حادثه نیروهای آتش نشان تمهیدات لازم برای جلوگیری از حریق  انجام دادند و هماهنگی برای تخلیه سوخت با شرکت نفت انجام شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو