پیش بازی مجارستان - پرتغال؛ قهرمان برگشته است، قوی تر از قبل

پیش بازی مجارستان - پرتغال؛ قهرمان برگشته است، قوی تر از قبل


منبع: طرفداری

4

1400/3/24

23:29


پیش بازی مجارستان - پرتغال؛ قهرمان برگشته است، قوی تر از قبل

پرتغال با تیمی به مراتب پرمهره تر نسبت به 2016، به عنوان مدافع عنوان قهرمانی پا به یورو 2020 گذاشته است؛ تیم سانتوس این بار هم باید در مرحله گروهی به مصاف مجارستان برود.

مجارستان و پرتغال، نخستین دیدار خود در یورو 2020 را برگزار خواهند کرد. 

اطلاعات بازی مجارستان و پرتغال

  • تاریخ برگزاری: سه شنبه، 25 خرداد 1400 (15 ژوئن 2021)
  • ساعت برگزاری: 20:30 به وقت تهران
  • مکان برگزاری: استادیوم پوشکاش آرنا، مجارستان
  • تورنمنت: هفته نخست مرحله گروهی یورو 2020 - گروه F
  • داور: جونیت چاکر (ترکیه)

بررسی وضعیت تیم های مجارستان و پرتغال

مجارستان: در فصلی که گذشت، پس از مدت ها شاهد حضور یک تیم مجارستانی در لیگ قهرمانان اروپا بودیم و با دیدن تیم ملی نوادگان جادوگران (لقب تیم رویایی دهه 50 مجارستان)، می توانیم به عملکرد کلی فوتبال این کشور نمره قبولی بدهیم. تیم ملی مجارستان برای دومین دوره پیاپی در یورو حضور دارد و آنها هم به مانند نماینده کشورشان احتمالا با بدترین قرعه ممکن رو به رو شده اند! مجارها با جادوی سوبوسلای به یورو 2020 صعود کردند و باید بدون او در گروه مرگ مقابل پرتغال، فرانسه و آلمان به میدان بروند؛ آیا شاگردان مارکو روسی می توانند یاد و خاطره کاستاریکای 2014 را زنده کنند؟ 

پرتغال: پرتغالی ها می توانند ادعا کنند که کامل ترین تیم جام را در اختیار دارند و کشورهای زیادی نمی توانند سر این موضوع با آنها مشاجره کنند! شاگردان سانتوس در 2 تورنمنت قبلی اروپا در سطح ملی قهرمان شده اند و این یعنی شخصیت قهرمانی به خوبی درون پرتغال شکل گرفته است. پرتغالی ها با تیمی به مراتب پرمهره تر از 2016 پا به یورو 2020 گذاشته اند و به رهبری کریستیانو رونالدو، باید در گروه مرگ به مصاف مجارستان بروند؛ لغزش در این دیدار می تواند باعث شود دو بازی بعدی سلسائو بی نهایت سخت تر شود اما یک پیروزی قاطع به تیم سانتوس کمک می کند تا با اعتماد به نفس کافی به مصاف قهرمانان جهان بروند. 

ترکیب احتمالی مجارستان و پرتغال

 

غایبان تیم های مجارستان و پرتغال

 

رویارویی های اخیر مجارستان و پرتغال

 

پیش بینی هواسکورد

مجارستان 0-2 پرتغال

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو