عرضه نسخه بتا بازی Call of Duty: Mobile برای دستگاه‌های اندروید و iOS

66

1398/2/29

17:59


2 ماه پیش Activision از نسخه موبایلی بازی کال آو دیوی رونمایی کرد، حالا این بازی در نسخه بتا برای تعدادی از کابران گوشی‌های اندرویدی و iOS در برخی از کشورهای در دسترس قرار گرفته است. در کنار عرضه نسخه بتا، اکتیویژن به تعدادی از مشخصه‌های مهم گیم‌پلی بازی Call of Duty Mobile نیز اشاره کرده است.

عرضه نسخه بتا بازی Call of Duty: Mobile برای دستگاه‌های اندروید و iOS

کال آو دیوتی موبایل برای چه کشورهایی در دسترس است؟

عرضه نسخه بتا این بازی از این هفته در هند آغاز شده و به‌زودی در استرالیا نیز دردسترس قرار خواهد گرفت. اما اکتیویژن گفته است که در کشورهای بیشتری در ماه آینده این بازی در دسترس خواهد بود. البته اگر قصد دارید این بازی را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید باید در سایت کال او دیوتی ثبت‌نام و درخواست خود را ثبت کنید.

اما در نسخه بتای این بازی چه در انتظار کاربران است؟

 توسعه‌دهندی این بازی تعدادی از ویژگی‌های کلید بازی Call of Duty: Mobile را مشخص کرده است. 5 حالت بازی مولتی‌پلیر برای بازیکنان وجود خواهد داشت، که عبارتند از Free for All، Frontline، Team Deathmatch، Hardpoint و Domination.

به غیر از حالت Free for All که 8 بازیکن پشتیبانی می‌کند، بقیه حالت‌های بازی 10 نفره است. علاوه‌براین 7 نقشه برای بازی کال او دیوتی موبایل در دسترس خواهد بود که عبارتند از: Nuketown، Crash، Hijacked، Crossfire، Sandoff، Killhouse و Firing Range.  در این بازی امکان شخصی‌سازی در بالاترین سطح برای کاربران فراهم است. پلیرها به غیر از سلاح اول و دوم خود می‌توانند نارنجک و دیگر سلاح‌های انفجاری را نیز به همراه داشته باشند.

جزئیات نسخه بتای کالاف دیوتی موبایل

علاوه‌براین بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که در نقش کدام سرباز بازی کنند. تعدادی از شخصیت‌های نمادین دنیای کال آو دیوتی در این بازی حضور دارند و پلیرهای می‌توانند از میان آنها یک کدام را انتخاب کنند و یا به‌صورت یک شخص ناشناس ظاهر خود را باب میل خود درست کنند. اما شخصیت‌های معروف بازی که در نسخه موبایلی حضور خواهند داشت عبارتند از:

  • Alex Mason از بازی Call of Duty: Black Ops
  • David “Section” Mason از بازی Call of Duty: Black Ops II
  • Thomas A. Merric از بازی Call of Duty: Ghosts
  • Simon “Ghost” Riley از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2
  • John “Soap” MacTavish از بازی Call of Duty: Modern Warfare
  • John Price از بازی Call of Duty: Modern Warfare

مطالب مشابه