مشترکین شاتل موبایل به مناسبت روز جهانی ارتباطات اینترنت و مکالمه هدیه گرفتند

منبع: نوداد

30

1398/2/29

18:07


شاتل موبایل از اعطای ۱۳۰۰ مگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس و ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی به مشترکین قدیمی و جدید سیم کارت های خود خبر داد.

شاتل موبایل اعلام کرد که به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات مخابراتی و جامعه اطلاعات که هر ساله با محوریت اتحادیه جهانی مخابرات و با هدف کمک به ایجاد ارتباطی پایدار و مستحکم میان کشورهای مختلف و مردم جهان گرامی داشته می شود، کلیه مشترکین قدیمی و جدید سیم‎کارت های شاتل، ۱۳۰۰ مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به همراه ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی هدیه می گیرند.

این طرح در روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه به مدت ۲۴ ساعت برای مشترکین شاتل موبایل فعال شده است و آن ها می توانند از بسته هدیه «شاتل موبایل پلاس» در صدها شهر کشور استفاده کنند. همچنین ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی به حساب سیم کارت مشترکین این اپراتور  اضافه خواهد شد.

افزون بر این، در طرح رمضان شاتل موبایل، مشترکین سیم کارت های این اپراتور می توانند تا پایان ماه مبارک رمضان به ازای میزان مصرف اینترنت همراه در طول یک هفته، تا ۹۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه و ۵.۱ گیگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس، در هفته بعدی هدیه بگیرند.

همچنین، مشترکین می توانند در صورت خرید حداقل ۵ هزار تومان شارژ در طول ماه مبارک رمضان ازطریق کد دستوری #۱* در روز عید فطر امسال، یک بسته یک و نیم گیگابایتی اینترنت هفتگی شاتل موبایل پلاس عیدی بگیرند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب شماره و خرید سیم کارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه نمایند یا ازطریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل تماس بگیرند.مطالب مشابه


تصویری


ویدئو