هدیه یک گیگابایتی اپراتورهای تلفن همراه به مناسبت روز ارتباطات

منبع: نوداد

30

1398/2/29

18:07


اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به منظور سپاس و قدردانی از حمایت مردم، یک گیگابایت اینترنت رایگان به مشترکین خود هدیه دادند.

روز گذشته محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد در جشن ارتباطات سال ۹۸ از چهار دستاورد مهم این وزاتخانه رونمایی خواهد شد. وی همچنین اعلام کرد اپراتورهای تلفن همراه به منظور سپاس و قدردانی از حمایت های مشترکین خود یک گیگابایت اینترنت رایگان به آن ها اهدا خواهند کرد.

در همین راستا اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به مناسبت روز ارتباطات یک گیگابایت اینترنت رایگان به مشترکین خود هدیه دادند که بعد از فعال سازی قابل استفاده است.

مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری #۹۸* نسبت به فعال سازی یک گیگابایت اینترنت رایگان خود اقدام کنند. بعد از شماره گیری این دستور و اعلام درخواست فعال سازی بسته، پیامکی برای مشترکین ارسال می شود و بسته ی اینترنت رایگان آن ها فعال خواهد شد.

مشترکین ایرانسل نیز می توانند با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من، از قسمت مربوط به خرید بسته های اینترنت، یک گیگابایت اینترنت هدیه ی ویژه ی روز ارتباطات را انتخاب و درنهایت بسته ی خود را فعال کنند.مطالب مشابه