دانلود OK Golf v2.1.8 – بازی گلف برای اندروید

دانلود OK Golf v2.1.8 – بازی گلف برای اندروید


منبع: دانلود ها

31

1398/2/29

18:41


بازی OK Golf توسط استودیو بازی سازی Playdigious در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک ورزشی می باشد که توانسته با ۵۰۰ هزار دانلود امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. اگر از دوستداران این نوع ورزش باشید مسلما از روش اجرای مسابقات مطلع هستید. پس تمرکز کنید و با گرفتن چوب گلف در دست و تنظیم دقیق زاویه ی پرتاب، شدت و سرعت حرکت توپ، آنرا داخل گودال هدایت کنید و اینگونه امتیازات بالا کسب کنید.

مهارت های خود را افزایش دهید تا در صورت مواجهه با چالش هایی که در مراحل بالاتر وجود دارند، بتوانید با پرتاب توپ و ضربه های حرفه ای به موفقیت برسید. امکان بازی بصورت تک یا چند نفره در این بازی وجود دارد به طوری که در حالت تک نفره به تنهایی مراحل را طی می کنید اما در حالت چند نفره باید توانایی های خود را در رقابت با سایر بازیکنان به نمایش بگذارید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

OK Golf v2.1.8 Apk + DATA

کاور-بازی-ok-golf


info

OK Golf is the essence of golf, refined to a tee. Play a quick round anywhere, anytime on stylish dioramas inspired by classic golfing destinations. Easy to play, hard to put down, perfect for all ages and handicaps!

راهنمای نصب

– فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.
– فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.
– پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb واقع در حافظه اصلی کپی نمایید.
– از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود دیتای بازی

مطالب مشابه