فریرا: من و ژاوی فردا از السد خداحافظی می کنیم

منبع: ورزش 3

37

1398/2/29

19:09


سرمربی السد اعلام کرد: بازی با پرسپولیس مسابقه خداحافظی من و ژاوی است.

فریرا: من و ژاوی فردا از السد خداحافظی می کنیم

مانوئل فریرا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا, اظهار داشت:  این بازی برای السد خاص است چون هر بار که به آزادی آمده همیشه برای یک موضوع خاص بازی شده یا برای صعود یا سر گروهی اما الان شرایط فرق می‌کند و پرسپولیس از مسابقات حذف شده و ما برای پیروزی به اینجا آمدیم.

 

سرمربی السد در پاسخ به این سوال که قرار هست فردا در بازی با پرسپولیس ژاوی از دنیای بازیگری خداحافظی کند و آیا این بازی آخرین سرمربیگری شما در تیم السد خواهد بود، گفت: بله، فردا بازی خداحافظی من با السد برگزار می‌شود و همچنین فردا فوتبال بازی کردن ژاوی نیز به پایان می‌رسد. این بازی برای ما بسیار خاص و حائز اهمیت است. البته با توجه به این که در جدول امتیازات دو تیم متفاوت است هیچ فشاری روی دو تیم وجود ندارد. پرسپولیس از گروه دیگر صعود نمی‌کند و ما نیز از گروه‌مان صعود کرده‌ایم. البته امیدوارم فردا جو خوبی در ورزشگاه وجود داشته باشد و هواداران زیادی بیایند تا این بازی برای من و ژاوی تبدیل به یک بازی خاطره‌انگیز شود.

 

وی درباره شکست اخیر السد در فینال امیرکاپ گفت: امیرکاپ تمام شد و به تاریخ پیوست، فوتبال همین است یک روز شما برنده می‌شوید و یک روز بازنده، اما ما امسال یک فصل رویایی را گذراندیم، هم قهرمان شدیم و هم رکوردهای خوبی را ثبت کردیم. در آسیا نیز از گروه‌مان صعود کردیم و امیرکاپ دیگر تمام شده است، هرچند که من قبول دارم این بازی، بازی خوبی نبود. اما ما الان با پرسپولیس بازی داریم و چیزی که مهم است این است که ما بتوانیم در این بازی پیروز شویم و به عنوان تیم نخست از گروه‌مان صعود کنیم و به مرحله بعد راه‌پیدا کنیم تا در آنجا کار راحت‌تری داشته باشیم.

 

فریرا درباره سوال خبرنگاری مبنی بر این که آیا السد بعد از بازی در فینال امیرکاپ فرصتی برای ریکاوری داشته است یا خیر؟ تاکید کرد: تقریباً به طور مستقیم برای این بازی آماده شده‌ایم و فرصت خاصی نتوانستیم داشته باشیم. همانطور که گفتم فردا یک بازی متفاوت است، اما یادمان نرود که السد همیشه به حضور در فینال‌ها عادت دارد، برای همین ما سعی می‌کنیم فردا بازی خوبی داشته باشیم، چرا که فردا این بازی را خیلی‌ها تماشا خواهند کرد.

مطالب مشابه