۵بانک برتر ایران معرفی شدند

منبع: برترین ها

34

1398/2/29

19:21


سایت بانکی به عنوان پُربازدیدترین سایت حوزه بانکی در کشور، پنج دوره است که جشنواره‌ایی با نام «بانک محبوب من» برگزار می‌کند.

سایت بانکی: سایت بانکی به عنوان پُربازدیدترین سایت حوزه بانکی در کشور، پنج دوره است که جشنواره‌ایی با نام «بانک محبوب من» برگزار می‌کند.

در این جشنواره خدمات‌دهی بانک‌ها توسط مشتریان‌شان به بوته نقد کشیده می‌شود.

سایت بانکی با جشنواره «بانک محبوب من» فرصت مناسبی را فراهم آورد تا مردم بتوانند نظر واقعی‌شان را به گوش مسولان بانکی برسانند. این سایت با تاکید ویژه بر مسولیت‌های اجتماعی افراد، جایگاه خاصی برای نظر مردم قائل است.

بانک‌های برتر سال ۹۷ در نظرسنجی بانک محبوب من اعلام شدند.

جشنواره بانک محبوب من که دی ماه سال ۹۷ آغاز به کار کرد و با استقبال خوبی نیز مواجه شد، به ایستگاه پایانی خود رسید.

به گزارش دبیرخانه جشنواره «بانک محبوب من»، طی این نظرسنجی سراسری که حدود ۶۰ هزار نفر از مشتریان شبکه بانکی کشور در آن شرکت کردند، بانک سامان به عنوان محبوب‌ترین بانک ایران برگزیده شد و بانک‌های ملی، پاسارگاد، شهر و آینده نیز در جایگاه‌های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

به گفته‌ی سیدمحمد میرجعفری، دبیرجشنواره «بانک محبوب من»، در این نظرسنجی، دیدگاه مشتریان و غیرمشتریان بانک‌ها ملاک انتخاب بانک‌های برتر بود.

این نظرات در دو زمینه مجزا مورد بررسی قرار گرفتند تا مشخص شود چند درصد از این شرکت کنندگان، بانک مورد نظر را محبوب می‌دانند و چند درصد از آنان تمایل دارند بانک را به دیگران نیز توصیه کنند.

دبیر جشنواره در ادامه عنوان کرد که «طی چند روز آینده خلاصه‌ای از آمار‌های بدست آمده برای مدیران بانک‌ها ارسال خواهد شد.»

جشنواره «بانک محبوب من» هرسال به منظور انتخاب محبوب‌ترین بانک ایران برگزار می‌شود و هدف آن کمک به ارتقای خدمت رسانی بانک‌ها از طریق ارائه تحلیل‌های دقیق از نظرات مشتریان شبکه‌ی بانکی و ایجاد فضای رقابتی سالم بین آنهاست.

در پایان لازم به ذکر است که زمان دقیق اختتامیه جشنواره پنجم متعاقبا اعلام خواهد شد.

رده بندی بانک‌های برتر جشنواره ملی بانک محبوب من در سال ۹۷،

۱- بانک سامان
۲- بانک ملی ایران
۳- بانک پاسارگاد
۴- بانک شهر
۵- بانک آینده

مطالب مشابه