تن هاخ: بایرن مونیخ باشگاه فوق العاده ای است ولی من در حال حاضر هم در یک باشگاه خیلی خوب هستم؛ برای حفظ بازیکنان آژاکس می جنگیم

منبع: طرفداری

57

1398/2/29

19:49


تن هاخ: بایرن مونیخ باشگاه فوق العاده ای است ولی من در حال حاضر هم در یک باشگاه خیلی خوب هستم؛ برای حفظ بازیکنان آژاکس می جنگیم

به نظر می رسد تن هاخ می خواهد به همکاری اش با آژاکس ادامه دهد.

طرفداری - آژاکس آمستردام را می توان پدیده سال فوتبال اروپا خواند. تیمی که تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بالا رفت و تیم های بزرگ را از گردونه رقابت ها خارج کرد. این روزها همه در مورد تن هاخ و پسران بااستعدادش صحبت می کنند.

به گزارش nos.nl، سرمربی آژاکس به خوبی می داند که باشگاه های بزرگ اروپایی به دنبال جذب ستاره های جوان تیمش هستند.

ما برای حفظ تمام بازیکنان تیم مبارزه خواهیم کرد. می فهمم که چرا آنها می خواهند آژاکس را ترک کنند. می دانم حکیم زیاش چه آرزوهایی دارد. ولی به نظرم باید زمان مناسب فرا برسد تا ما قدم بعدی را برداریم. ما هم تصویری که از آژاکس در ذهن مان داریم را به بازیکنان منتقل می کنیم تا آنها تصمیم بگیرند.

گفته می شود بایرن مونیخ می خواهد تن هاخ را جایگزین نیکو کواچ کند:

بایرن مونیخ باشگاه فوق العاده ای است ولی من در حال حاضر هم در یک باشگاه خیلی خوب هستم.

تن هاخ هنوز هم نتوانسته حذف از لیگ قهرمانان اروپا توسط تاتنهام را فراموش کند. آنها از حریف پیش بودند ولی در نهایت بازنده از زمین خارج شدند:

در نهایت این بازیکنان هستند که در زمین تصمیم می گیرند. نتوانستیم برنامه مان را خوب در زمین پیاده کنیم. بازیکنان ما باید بازیخوانی بهتری می داشتند. تقریبا غیرممکن است که یک مربی در چنین لحظات حساسی از بازی وارد عمل شود. البته مربی پیش از بازی باید با بازیکنانش به شکلی کار کند که مشکلات این چنینی شکل نگیرد.

مطالب مشابه