تاریخ آغاز و جزئیات سومین رویداد سالیانه‌ی Overwatch مشخص شد

منبع: گیم فا

39

1398/2/29

19:52


تاریخ آغاز و جزئیات سومین رویداد سالیانه‌ی Overwatch مشخص شد

پس از گذشت سه سال از عرضه‌ی عنوان Overwatch، سومین رویداد سالیانه‌ی این بازی به همراه پوسته‌ها و حالت‌های بسیاری در هفته‌ی جاری آغاز خواهد شد.

بازی‌بازان و دوست‌داران عنوان Overwatch می‌توانند از روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۱ مه ۲۰۱۹) تا روز دوشنبه ۲۰ خرداد (۱۰ ژوئن) در رویداد سه سالگی این بازی شرکت کرده و از محتویات بسیاری که شرکت بلیزارد (Blizzard) در این مدت به بازی برمیگرداند استفاده کنند. همچنین کسانی که این عنوان را تهیه نکرده‌اند نیز می‌توانند از روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت تا ۷ خرداد آن را به صورت رایگان تجربه کنند که البته قابلیت دریافت آن از همین حالا در دسترس است.

با آغاز این رویداد، پوسته‌ها و رقص‌های قدیمی عنوان Overwatch به بازی برگشته و بازی‌بازان شاهد اضافه شدن شش لباس در سطح “Legendary”، سه لباس در سطح “Epic” و رقص‌های جدیدی برای سه شخصیت Wrecking ball، Ashe و Baptiste خواهند بود. بازی‌بازان با ورود به این عنوان در طول این رویداد می‌توانند یک لوت باکس رایگان، که حاوی یک آیتم “Legendary” است، دریافت کنند.

حالت‌های مختلف “Brawl” عنوان Overwatch نیز که پیش‌تر در دسترس بوده‌اند، دوباره به این بازی برگشته و به صورت روزانه تغییر می‌کنند.

در حال حاضر بازی Overwatch برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با این رویداد چیست؟ آیا شما نیز در این رویداد شرکت خواهید کرد؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو