عکس های جنجالی از گوهر خیراندیش در کنار مهران مدیری

عکس های جنجالی از گوهر خیراندیش در کنار مهران مدیری


منبع: نمکستان

695

1398/2/29

20:09


عکس های جنجالی گوهر خیراندیش و مهران مدیری

گوهر خیراندیش

نمکستان : گوهر خیراندیش بازیگر قدیمی ایرانی در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۳۳ شهر شیراز متولد شد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا می باشد. این بازیگر فعالیت در عرصه هنر را از سال ۱۳۴۹ با صحنه تئاتر آغاز کرد. بانو خیر اندیش ازدواج کرده و صاحب یک پسر و دو دختر است. همسرش جمشید اسماعیل خانی در سال ۱۳۸۱ فوت شده و اکنون گوهر خیراندیش مجرد است. از آثار وی می توان سامورایی در برلین، پاستاریونی، دشمن زن، لس آنجلس تهران، فصل نرگس و خانه دیگری را نام برد.

جدیدترین کار گوهر خیراندیش سریال نمایش خانگی هیولا به کارگردانی مهران مدیری می باشد. سریال هیولا یا ژانری کمدی از ۹ اردیبهشت ۹۸ هر هفته از شبکه نمایش خانگی منتشر می شود. خانم خیراندیش نقش مهری مادر هوشنگ را کنار بازیگرانی همچون شبنم مقدمی، فرهاد اصلانی، مهران مدیری، شیلا خداداد و سیما تیرانداز بازی میکند. هیولا ششمین اثر مهران مدیری و پیمان قاسمخانی پس از سریال های پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره می‌باشد.

گوهر خیرانیش با انتشار عکس از خود و مهران مدیری در صفحه اینستاگرام نوشت : سلام عزیزان … امروز با خوبى و خوشى سریال ِ خانگى “هیولا “به پایان رسید. یک همکارى فراموش نشدنى با “مهرانِ مدیرى ” نازنین ؛ که براى من مثل پسرم عزیزو گرامیست . در ادامه عکس مهران مدیری و گوهر خیراندیش را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

عکس مهران مدیری و گوهر خیراندیش

عکس های دیده نشده مهران مدیری و گوهر خیراندیش

عکس های جدید گوهر خیراندیش

عکس های جدید گوهر خیراندیش در اکران فیلم چیزی شبیه زندگی

فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش در سریال هیولا

فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش در سریال هیولا

لیلا حاتمی و گوهر خیراندیش

عکس های لیلا حاتمی و گوهر خیراندیش

ماه چهره خلیلی و گوهر خیراندیش

عکس های جنجالی گوهر خیراندیش و مهران مدیری

مطالب مشابه