فصل فاجعه بار رئال مادرید با شکست به اتمام رسید

فصل فاجعه بار رئال مادرید با شکست به اتمام رسید


منبع: آسمونی

35

1398/2/29

20:13


دیدار دو تیم رئال مادرید و رئال بتیس با برتری تیم بتیس به اتمام رسید .

 

به گزارش ورزشی آسمونی ، فصل فاجعه بار رئال مادرید به بدترین شکل ممکن در برابر رئال بتیس به اتمام رسید تا با یکی از بدترین رئال مادرید های چندین سال اخیر مواجه شویم .

تیم رئال مادرید در حالی نتیجه را دو بر صفر به تیم بتیس واگذار کرد که در سانتیاگو برنابئو میزبان این تیم بود اما گل های خسه و لوران مورون کار تیم رئال مادرید را در این فصل لالیگا اسپانیا با شکست تمام کرد .

با توجه به تاریخ و نتایج گرفته شده ، تیم رئال مادرید با این باخت بد ترین عملکرد خود را از فصل 2001-2002 به نمایش گذاشته است . نکته قابل توجه دیگر این است که تیم رئال مادرید تنها 21 برد در این فصل لالیگا کسب کرده که تفاضلش با تعداد باخت های این تیم عدد 9 می باشد و این به معنی نتیجه و عملکرد بسیار ضعیف این تیم در این فصل لالیگاست .

اختلاف 21 امتیازی با صدر جدول و اختلاف 10 امتیازی با نایب قهرمان ، نتیجه ایست که خیلی وقت است در لالیگا اسپانیا از تیم رئال مادرید شاهد نبوده ایم .

از این 12 باخت تیم رئال مادرید ، 4 باخت سهم زین الدین زیدان است که تنها 11 بازی در این فصل را سرمربی گری کرده است که آمار بسیار بدی برای سرمربی به شمار می رود که سه فصل پیاپی با تم رئال مادرید موفق به کسب لیگ قهرمانان اروپا شده است .

در پایان این مسابقه همچنین ، کیلور ناواس دروازه بان شماره یک تیم رئال مادرید که چندی پیش خبر جدا شدنش از تیم اصلی منتشر شده بود ، با تشویق هواداران از رئال مادرید خداحافظی کرد تا فصل بعدی را در تیم دیگری توپ بزند .

 

اختصاصی آسمونی 

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو