لیگ کاراته سری آ-ترکیه؛ حمیده عباسعلی و طراوت خاکسار به مدال طلا رسیدند

منبع: طرفداری

93

1398/2/29

20:25


لیگ کاراته سری آ-ترکیه؛ حمیده عباسعلی و طراوت خاکسار به مدال طلا رسیدند

حمیده عباسعلی و طراوت خاکسار موفق به کسب مدال طلا شدند.

طرفداری- دومین مرحله لیگ سری آ کاراته در حالی به میزبانی شهر استانبول ترکیه با حضور 1813 کاراته کا از 102 کشور پیگیری می‌شود که نمایندگان کشورمان برای رسیدن به مدال در این مسابقات به روی تاتامی می‌روند.

به گزارش فارس، در ادامه مسابقات، در  وزن 55- کیلوگرم بانوان طراوت خاکسار با برتری 5 بر 2 مقابل یو ون از چین تایپه دارنده 2 عنوان سومی جهان و 3 طلای آسیا اولین مدال طلای تیم ایران در لیگ سری آ ترکیه را به نام خود ثبت کرد.

او تا پیش از رسیدن به فینال ابتدا مقابل سیمونا زابورسکا از مقدونیه بعد از تساوی صفر بر صفر در هانتی برنده شد. سپس گلمیرا اوسانوآ از قزاقستان را 4 بر یک برد. در ادامه با نتیجه 4 بر صفر لائورن فورباتو فرانسوی را از پیش رو برداشت.

در مبارزه چهارم 5 بر صفر شیوری ناکامورای ژاپنی را مغلوب کرد و در دور پنجم 3 بر صفر از سد الساندرا حسنی از کرواسی گذشت. خاکسار در نیمه نهایی 9 بر 4 جانا بیتس آلمانی دارنده نقره و برنز جهان را شکست داد و فینالیست شد.

در فینال وزن68+ کیلوگرم دومین مرحله لیگ سری آ به میزبانی ترکیه حمیده عباسعلی در وزن 68+کیلوگرم با برتری مقابل آیاکا سایتو ژاپنی مدال طلای این وزن را بر گردن آویخت. او تا پیش از رسیدن به فینال در اولین دیدار ۸ بر صفر کبری گزوم از ترکیه را شکست داد. سپس با نتیجه 11 بر 7 رومانا برودرلین از سوئیس را مغلوب کرد. در ادامه ۶ بر صفر بر نورا هالکوئیست از سوئد غلبه کرد.

در بازی چهارم ۴ بر صفر هانا زیوکویج از کرواسی را برد و سپس ۶ بر صفر حبیبا حلمی از مصر را با شکست بدرقه کرد و گام به نیمه نهایی گذاشت. عباسعلی در این مرحله ۵ بر صفر چاهنز جامی از تونس را شکست داد و فینالیست شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو