آمریکا هزاران اتاق فکر را علیه ما تشکیل دهد باز هم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

18

1398/2/29

20:33


نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: با رونق کشاورزی و دامداری می‌توان تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان را به فرصت تبدیل کرد.

به گزارش   گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه  ، اظهار داشت: اگر اراده ملت ایران بر مقاومت و تلاش برای پیشرفت باشد، آمریکا هزاران اتاق فکر را علیه ما تشکیل دهد باز هم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی افزود: ملت ایران از ابتدای انقلاب تا به امروز نشان داده‌اند که قادر به انجام دادن هر کار بزرگ و عظیمی هستند و مشاهده کردیم که چطور جوانان ما در سخت‌ترین روز‌های تقویم این انقلاب همچون دفاع مقدس همه امورات کشور اعم از کشاورزی، صنعت و نظامی را رو به جلو برده‌اند و امروز که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت خود قرار دارد قطعاً پیشرفت و کار راحت‌تر از گذشته است.

وی  گفت: جهاد کشاورزی و تولیدات کشاورزی دامی در چنین شرایطی از مهمترین مسائل کشور محسوب می‌شود و البته جهاد از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز خدمات بسیاری به کشور کرده است استان کرمانشاه مستعد‌ترین استان به لحاظ کشاورزی و دامداری است و بایستی برای توسعه و رونق آن از هیچ تلاشی فروگذار نکرد  تا بتوانیم جایگاه واقعی این استان را برگردانیم.

انتهای  پیام/ز


 استان کرمانشاه مستعد‌ترین استان به لحاظ کشاورزی و دامداری است

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو