ضرب و شتم وحشیانه بیمار خارجی توسط پرستاران آسایشگاه! +فیلم

منبع: رکنا

50

1398/2/29

20:56


ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار غیرانسانی چند پرستار خانگی را با تعدادی بیمار در یک آسایشگاه خیریه در ایالت جورجیای آمریکا به تصویر می‌کشد. این پرستاران ضمن بدرفتاری با چند بیمار اقدام به ضرب و شتم آن‌ها کرده بودند.

در ویدئویی که توسط دوربین‌های مدار بسته آسایشگاه تهیه شده است رفتار وحشتناک این پرستاران با چند بیمار را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو یک پرستار زن در حالی که یک کمربند در دست دارد در حال زدن یک بیمار کم توان ذهنی ۵۵ ساله دیده می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد این پرستار زن با کمربند چند ضربه به سر و صورت " جوی کاسون" وارد می‌کند و او را روی زمین می‌اندازد. در حالی که این بیمار از درد فریاد می‌کشد و از یک پرستار کمک می‌خواهد ناگهان او نیز دو ضربه به سر و صورت جوی وارد کرده و سپس با گرفتن پیراهنش او را روی صندلی پرتاب می‌کند. در ادامه بار دیگر این پرستار مرد سه ضربه به سر و صورت جوی وارد می‌کند.

در ویدئوی دیگر پرستار زن در حالی که با کمربند ۳۰ ضربه بر سر و صورت جوی وارد می‌کند دیده می‌شود. " برین جرارد"، وکیل خانواده جوی گفت که تصمیم گرفت با انتشار این ویدئو در مورد آنچه در آسایشگاه‌های جورجیا می‌گذرد اطلاع رسانی کند.

جرارد در این باره گفت: " این افراد ضعیف‌ترین و آسیب پذیرترین شهروندان جامعه ما هستند؛ بنابراین مهم است تا تماشا کنیم و بدانیم که این نوع مراقبت و پرستاری شایسته و مناسب آن‌ها نیست. "

جرارد افزود: " من فکر می‌کنم هر فردی این ویدئو را تماشا کند احساس نفرت به او دست می‌دهد. واقعا تاثربرانگیز است. زمانی نفرت من بیشتر می‌شود که افراد پول پرداخت می‌کنند تا بیماران و سالمندان آن‌ها در چنین مراکزی تحت مراقبت قرار بگیرند، اما این چنین نفرت انگیز آن‌ها مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرند. "

گفتنی است، پنج پرستار این آسایشگاه از جمله یک پرستار زن با نام " شاکیا اسمیت" با اتهاماتی مانند ضرب و شتم، سوءاستفاده و سهل انگاری با بیماران ناتوان مواجه هستند. پس از انتشار این ویدئو این پرستاران به همراه دو کارمند دیگر این آسایشگاه اخراج شدند و قرار است برای پاسخگویی به اتهامات وارد شده در دادگاه حاضر شوند.

مطالب مشابه