والورده: آمار در مورد مسی گویای همه چیز است

منبع: ورزش 3

33

1398/2/29

21:23


ارنستو والورده، سرمربی اسپانیایی بارسلونا، در مجموع از نمایش تیمش برابر ایبار ابراز رضایت کرد.

والورده: آمار در مورد مسی گویای همه چیز است


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب و در آخرین بازی این فصل خود در لالیگا و در حالیکه قهرمانی این تیم قطعی شده بود، به تساوی 2-2 رضایت داد و با اختلاف 11 امتیاز بالاتر از اتلتیکومادرید، برای دومین سال متوالی قهرمانی در لالیگا را جشن گرفت و والورده معتقد است فصل برای تیمش خوب به اتمام رسیده است.

 

والورده: آمار در مورد مسی گویای همه چیز است

 

والورده گفت: امروز آخرین بازی بارسلونا در لالیگا بود و در مجموع فصل خوبی را سپری کردیم. حریف با تلاش و انگیزه فراوانی بازی کرد اما بارسلونا در نیمه نخست نمایش خوبی ارائه داد و در نهایت من فکر می کنم ما توانستیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم.

 

حریف ما با پرس بالایی بازی کرد و ما در نیمه اول موفق شدیم از پس این فشار برآییم، اما در نیمه دوم این اتفاق رخ نداد و گزینه های بارسا کمتر شد و موقعیت های خطرناکی در اختیار حریف قرار گرفت. بارسلونا این فصل مدت ها در صدر قرار داشت و ما یک روند منظم را طی کردیم. در اوایل مسابقات کمی دچار مشکل شدیم اما در نهایت بر مشکلات غلبه کردیم.

 

درخشش لیونل مسی؟ حریف با تکیه بر پرس فراوان بازی می کرد و این سبک رسیک پذیری بیشتری دارد. آمار و ارقام با یا بدون کفش طلا در مورد مسی گویای همه چیز هستند."

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو