والورده: با ثبات بسیار خوبی قهرمان لالیگا شدیم؛ با یا بدون کفش طلا، آمار مسی مشخص است

منبع: طرفداری

46

1398/2/29

21:42


والورده: با ثبات بسیار خوبی قهرمان لالیگا شدیم؛ با یا بدون کفش طلا، آمار مسی مشخص است

تیم والورده به کارش در لالیگا پایان داد.

طرفداری - ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا به توقف خارج از خانه تیمش مقابل ایبار واکنش نشان داد.

به گزارش مارکا، والورده گفت:

تاثیرگذارترین نکته بازی این بود که بی ارزش بودن نتیجه روی کیفیت دو تیم اثر گذاشته بود. این بازی با بازی شنبه هفته بعد کاملا فرق دارد چون اینجا نتیجه اهمیتی نداشت و هفته بعد، پای قهرمانی در یک جام در میان است. با همه این اوصاف بازی خوبی بود. هر دو تیم تلاش می‌کردند ریتم خود را بر دیگری دیکته کنند. ایبار فشار زیادی وارد می‌کرد ولی توانستیم به خوبی با شرایط بازی کنار بیاییم. هر چه از زمان بازی می‌گذشت، انگیزه دو تیم برای جدی گرفتن بازی کم می‌شد. در نیمه دوم این نکته به اوج خودش رسید. در نیمه دوم ضعیف‌تر از نیمه اول بازی کردیم و موقعیت‌های کمتری هم خلق کردیم و توپ‌های خطرناکی را هم لو دادیم. با این حال بعد مثبت بازی این بود که دوباره بدن بازیکنان به ریتم بازی عادت کرد و برای فینال هفته بعد آماده شدیم. به نظرم پایان خوبی بر لالیگا داشتیم. ثبات بسیار خوبی داشتیم. وقتی سه هفته مانده به پایان قهرمان می‌شوید، هیجانش کمتر می‌شود. در نیم فصل اول مشکلاتی داشتیم که در نیمه دوم فصل بر آنها غلبه کردیم. 

سمدو؟ او مجبور شد برای انجام معاینات لازم بلافاصله راهی بیمارستان شود ولی اعتقادم بر این است که چیز خاصی نبوده و فردا در کنار ما خواهد بود.

وضعیت مصدومان تیم؟ تراشتگن به فینال می رسد؛ کوتینیو را نمی‌دانم؛ دمبله سخت بتوان تصور کرد به فینال برسد و وضعیت آرتور را هم نمی‌دانم چون او ماه‌ها است با این آسیب دیدگی دست و پنجه نرم می‌کرد و دیگر مجبور شد به ریکاوری بپردازد. تا روز بازی نمی‌توانم تصمیمی درباره ترکیب بگیرم.

کفش طلای مسی؟ فکر نکنم لئو زیاد فکرش درگیر این جایزه بود. به نظرم بیشتر به عملکرد تیم اهمیت می‌داد تا گلزنی خودش. آمار مسی مشخص است؛ با یا بدون کفش طلا.

مطالب مشابه