زوج کیف قاپ در آمل دستگیر شدند

منبع: برترین ها

41

1398/2/29

21:46


فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری زوج کیف قاپ با ۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

پایگاه خبری پلیس: نعمت‌الله آزادی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت و کیف قاپی توسط فرد موتورسوار در خیابان‌های شهرستان آمل موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی اظهارات مالباختگان اقدامات پلیسی را با تقویت گشت‌های انتظامی کلانتری‌های سطح شهرستان در مناطق آسیب‌پذیر آغاز کردند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: پس از چند روز تحقیقات گسترده پلیسی سرانجام مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی سارقان که یک زوج بودند را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مسؤول با اشاره به اینکه متهمان تاکنون به 8 فقره سرقت و کیف قاپی در این شهرستان اعتراف کردند، بیان کرد: با هماهنگی مقام قضایی، در بازرسی از مخفیگاه متهمان لوازم سرقتی شامل تلفن همراه و تعدادی مدارک شناسایی به همراه دیگر اقلام و وسایل مسروقه کشف شد.

آزادی از شهروندان خواست برای جلوگیری از بروز کیف‌قاپی از حمل پول زیاد همراه خود جلوگیری کرده و مراقب افراد غریبه که به شما نزدیک می‌شوند باشند، خاطرنشان کرد: افراد همیشه کیف همراه خود را با دستی که به سمت دیوار یا جدول خیابان است حمل کنند، در صورتی که اشیاء با ارزش و پول زیاد همراه دارند، از تردد در مکان‌های خلوت پرهیز کنند زیرا ممکن است افرادی در مکان‌های خلوت با نزاع ساختگی اقدام به سرقت اموال آنان کنند.

مطالب مشابه