تاکتیک تارتار در پیکان؛ ایستاده بجنگ 

منبع: ورزش 3

1

1400/4/23

10:43


یکی از خصوصیت های مربیگری مهدی تارتار این است که هیچ گاه تیمش انگیزه رقابت و تلاش برای کسب امتیاز را از دست نمی دهد. 

به گزارش "ورزش سه"، پیکان که 27 هفته از بازی ها سپری شده و تنها سه هفته به پایان بازی ها باقی مانده تیم نهم جدول است؛ این کارنامه با توجه به  اینکه تیم فصل گذشته دغدغه ماندن در جدول بازی ها را داشت کارنامه خوبی به حساب می آید. به خصوص که با امتیاز گیری در سه هفته پایانی این شانس را دارد که حتی تا رده چهارم جدول هم صعود کند. به یاد داشته باشیم مهدی تارتار در حالی این نتایج را به دست آورده که تیم را ابتدای فصل عبدالله ویسی بسته بود و طبیعتا اگر تیمی می بست که با افکار تاکتیکی اش نزدیک تر بود می توانست بهتر از این ها نتیجه بگیرد. 

 

مهدی تارتار بعد از اینکه هدایت پیکان را قبول کرد دیگر بهانه نیاورد؛ ایستاد و تلاش کرد پیکان را تبدیل به تیم بهتری کند و در نهایت هم موفق به انجام این کار شد؛ هر چند در طول مسیر با مشکلاتی همراه شد که یکی از آنها عدم حضور یک دروازه بان ششدانگ در ترکیب تیم بوده است. البته این مشکلی است که امروز کمتر به چشم می آید. 

 

تاکتیک تارتار در پیکان؛ ایستاده بجنگ 

 

مهدی تارتار در زمره مربیان زحمتکش فوتبال کشور بشمار می رود. مربی ای که برای تمرین و بهبود وضعیت فنی تیمش خیلی وقت می گذرد و به خوبی حس رقابت و تلاش در زمین برای کسب امتیاز را به شاگردانش انتقال می دهد. نوبتی هم باشد نوبت مهدی تارتار است که هدایت یک تیم بزرگ تر را برعهده بگیرد و با ارایه بازی های ترکیبی و تهاجمی شانس خود را برای موفقیت های بزرگ تر در لیگ برتر بیازماید. کسب عنوان پنجمی به همراه پارس جنوبی در اولین فصل حضور در لیگ برتر؛ کسب عنوان هشتمی با نفت مسجد سلیمان در فصل گذشته و... نشان می دهد مهدی تارتار می تواند مربی ماجراجویی باشد و به مقام های بهتری برسد اما اصل اول این است که حضورش در یک تیم بزرگ تر مهیا شود. مربی جنگجوی فوتبال ایران با اتفاقات بهتری که در این فصل برای پیکان رقم زده حالا در انتظار حضور در یک تیم بهتر است.

 

تاکتیک تارتار در پیکان؛ ایستاده بجنگ 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو