کشف ۲۰۶ حامل جسد برابر بیمارستان!

7

1400/4/23

10:47


جسد دختر جوانی که رزیدنت بیمارستان بود در حالی پشت فرمان خودرواش پیدا شد که ۱۲ ساعت از زمان مرگش می‌گذشت.

کشف ۲۰۶ حامل جسد برابر بیمارستان!

جسد دختر ۳۲ ساله پشت فرمان خودرویش پیدا شد. جسد رزیدنت یکی از بیمارستان‌های تهران در شمال تهران کشف شد. جسد این رزیدنت معمای پلیسی را پیش روی ماموران قرار داد. خانواده رزیدنت جوان به دنبال دخترشان بودند که با جسد او پشت فرمان روبه‌رو شدند. جسد دختر جوان برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

ساعت ۱: ۴۲ بامداد سه‌شنبه ۲۲ تیر مأموران کلانتری ۱۶۴ قائم در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مشکوک دختری جوان داخل خودرواش خبر دادند.

جسد رزیدنت پشت فرمان خودرویش پیدا شد

به دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس مصطفی واحدی آغاز شد. به‌دنبال اعلام این خبر تیم جنایی راهی محل حادثه شد و با جسد دختر ۳۲ ساله پشت فرمان خودرواش در حالی مواجه شد که خون از دهان و بینی‌اش بیرون آمده بود.

پزشکی قانونی زمان مرگ را حدود ۱۲ ساعت قبل اعلام کرد. باتوجه به اینکه علت مرگ مشخص نبود، به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

 در بررسی‌های صورت گرفته، خانواده دختر جوان که موضوع را به پلیس اعلام کرده بودند، گفتند: دخترمان رزیدنت بیمارستان و شیفت شب بود. صبح منتظر برگشت دخترمان بودیم اما خبری از او نشد. با این احتمال که کار برایش پیش آمده و دیرتر به خانه می‌آید منتظرش ماندیم اما تأخیر او بیشتر شد و هر چه به تلفن همراهش زنگ می‌زدیم جواب نمی‌داد. بیمارستان هم خبری از او نداشت، نگران بودیم و تصمیم گرفتیم که به بیمارستان محل کارش برویم.

 در نزدیکی بیمارستان خودروی ۲۰۶ او را دیدیم و پشت فرمان با جسد دخترمان مواجه شدیم. خون از دهان و بینی او بیرون آمده بود.

بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه، تحقیق از همکاران و بررسی برای رازگشایی از مرگ دختر جوان را صادر کرد.

 

منبع: رکنا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو