آرتتا: اسمیت رو قطعا در آرسنال می ماند؛ ساکا تمام فصل بهترین بازیکن ما بود

منبع: طرفداری

4

1400/4/23

11:30


آرتتا: اسمیت رو قطعا در آرسنال می ماند؛ ساکا تمام فصل بهترین بازیکن ما بود

سرمربی آرسنال مطمئن است امیل اسمیت رود در این تابستان اجازه جدایی از توپچی ها را به دست نمی آورد.

به گزارش طرفداری و به نقل از اتلتیک، امیل اسمیت رو جوان در روزهای اخیر سوژه داغ نقل و انتقالات باشگاه آرسنال بوده است و باشگاه استون ویلا به شدت به جذب این بازیکن تمایل نشان داده است. با این وجود سران آرسنال علاقه ای به فروش این بازیکن 20 ساله ندارند و پیشنهادی 30 میلیون پوندی ویلا برای این اسمیت رو را رد کرده اند.

حال میکل آرتتا، مربی باشگاه آرسنال می گوید که اطمینان دارد این بازیکن در میان شاگردانش باقی می ماند. او در این باره گفت: 

او بدون شک می ماند. 100 درصد. در این مورد سوالی وجود ندارد.

این مربی در مورد علاقه استون ویلا به اسمیت رو نیز گفت:

صحبتی ندارم. 

اسمیت رو در تور پیش فصل آرسنال و دیداری دوستانه مقابل هیبرنیان تک گل تیمش را زد ولی آرسنال در نهایت با نتیجه 2 بر 1 شکست خورد. آرتتا می گوید از عملکرد این بازیکن در دیدار دوستانه رضایت داشته است:

او می داند که در کارهای تهاجمی باید بهتر شود. در حال کار روی این مساله هستیم و می توانید این را در جایگیری های امروز او ببینید. او توانست دو یا سه موقعیت خوب ایجاد کند. 

سرمربی آرسنال در مورد بوکایو ساکا، دیگر بازیکن آرسنال که در فینال یورو پنالتی اش را از دست داد نیز گفت:

با او صحبت کردم. تمام مسئولان باشگاه با او صحبت کردند. خیلی ناراحت بود اما حمایت و عشقی که دنیای فوتبال به او نشان داد به نظرم بهترین جایزه ای بود که می توانست به دست بیاورد. او فصل فوق العاده ای داشت و در تمام فصل بهترین بازیکن ما بود. برای تیم ملی انگلیس بازی کرد و این حق را برای خودش ایجاد کرد تا در سن 19 سالگی به تیم ملی برود. دیگر چه می خواست؟ بله قطعا جام قهرمانی ولی در فوتبال نمی توانید همه چیز را داشته باشید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو