برندگان قرعه کشی پیش فروش 5 محصول ایران خودرو اعلام شد + جدول قیمت

منبع: رکنا

9

1400/4/23

11:41


برندگان قرعه کشی پیش فروش 5 محصول ایران خودرو اعلام شد + جدول قیمت

پیش فروش جدید 5 محصول ایران خودرو به مرحله قرعه کشی رسید. پیش فروش ایران خودرو از روز یکشنبه 20 تیر ماه به مدت 3 روز آغاز شد. در طرح پیش فروش ایران خودرو 5 محصول پژو 207 دستی سقف  شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک عرضه می شود. موعد تحویل تمامی خودروهای طرح پیش فروش ایران خودرو از خرداد تا مرداد ماه سال آینده تعیین شده است. جزئیات طرح پیش فروش ایران خودرو به شرح زیر است.

به گزارش اقتصادی رکنا، درطرح پیش فروش مرحله دوم تیرماه ایران خودرو، پنج محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک با موعد تحویل خرداد تا مرداد ماه سال آینده عرضه شده است. در این طرح ۶۲۹ هزار و ۶۱۷ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۸۷ هزار و ۲۲۳ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

در این طرح فروش ۲۵ هزار نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند و ۵۰ هزار نفر نیز به عنوان افراد ذخیره در نظر گرفته شده‌اند.پس از قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهادهای ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

قرعه کشی ایران خودرو

قرعه کشی ایران خودرو

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو