واکنش ها به مخالفان لایحه رتبه بندی معلمان

5

1400/4/23

11:52


برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به انتشار لیستی از نمایندگان به عنوان مخالفان تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است، واکنش نشان دادند.

واکنش ها به مخالفان لایحه رتبه بندی معلمان

روح‌اله نجابت نماینده مردم شیراز و زرقان و سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت:

«‌انتشار نام بنده در لیست جعلی مخالفان لایحه رتبه‌بندی معلمان، بهانه‌ای شد تا یادآوری کنم که تمامی آراء بنده در صحن مجلس شورای اسلامی در سایت http://rnejabat.ir به اطلاع ملت شریف ایران می‌رسد. امیدوارم تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان موجب ارتقای تعلیم و تربیت در جمهوری اسلامی شود.»

منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران مجلس هم در توئیتی نوشت:

‌«اخیرا متنی در فضای مجازی در حال انتشار است که بنده مخالف کلیات طرح رتبه‌بندی فرهنگیان هستم که باعث ناراحتی این قشر عزیز جامعه شده است؛ بنده موافق این طرح بوده‌ام و به کلیات آن رای موافق داده‌ام. به فرهنگیان عزیز این قول را خواهم داد که تمام تلاش خود را برای تصویب جزئیات آن به کار ببندم.»

سیدمحمد موحد نماینده مردم کهکیلویه، بهمنی، چرام و لنده در مجلس و نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس نیز در توئیتی نوشت:

‌«در چند روز اخیر لیست خاصی از نمایندگان با عنوان جعلی مخالفین با ‎لایحه رتبه‌بندی معلمان منتشر گردید که ضمن تکذیب؛ باید اعلام نمایم معیشت فرهنگیان و ارتقای سطح آموزش و پرورش دغدغه جدی نمایندگان بوده و قطع به یقین با تمام توان در کنار ‎فرهنگیان عزیز خواهیم بود.»

محمد طلا مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هم در توئیتی نوشت:

‌«اخیرا لیستی از اسامی نمایندگان مجلس مبنی بر عدم حمایت از ‎طرح رتبه‌بندی معلمان در فضای مجازی منتشر شده که شدیدأ این موضوع را رد می‌کنم. و ضمن حمایت کامل از این طرح پیگیر اجرای کامل آن تا آخرین مرحله هستم، حمایت از این طرح خدمتی ناچیز به قشر زحمتکش فرهنگی است.»

منبع: پانا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو