صدیقی: آماده برگزاری رویدادی تاریخی در ووشو هستیم

منبع: ورزش 3

4

1400/4/23

12:21


مرحله نخست رقابتهای حرفه ای ووشو با حضور ۳۲ نفر از بهترین های ایران به مدت دو روز در محل پل طبیعت تهران برگزار خواهد شد.

صدیقی: آماده برگزاری رویدادی تاریخی در ووشو هستیم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، فدراسیون ووشو در ابتکاری خلاقانه در نظر دارد رقابتهای ووشو در بخش مبارزه یا همان ساندا را در سه مرحله تحت عنوان «مبارزه جنگجویان ووشو» و با حضور بهترین‌های ایران برگزار کند. ووشوکاران دعوت شده با مرحله نخست این مسابقات طی روزهای ۲۸ و ۲۹ تیرماه به روی رینگ می‌روند.

رقابتهایی که در چهار وزن و با حضور ۳۲ ووشوکار در اراضی عباس آباد یا همان «پل طبیعت» برگزار می‌شود.

 

امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو در این رابطه گفت: همه تدابیر لازم را برای برگزاری این مسابقات در دستور کار قرار داده ایم. طی هماهنگی‌های انجام شده مسابقات در فضای باز «پل طبیعت» برگزار خواهد شد. کلیه ووشووکاران، داوران و عوامل برگزاری پس از تست کرونا در محل آکادمی ووشو قرنطینه خواهند شد. در محل برگزاری مسابقات نیز پروتکل‌های بهداشتی رعایت خواهد شد.

 

وی ادامه داد: این یک رویداد تاریخی در ورزش کشور خواهد بود که علاقمندان به ورزش و مردم عزیز می‌توانند از نزدیک و در یک فضای مناسب شاهد مبارزه برخی از بهترین‌های ووشو ایران و جهان باشند. تلاش همکاران من برگزاری مسابقاتی سطح بالاست تا بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.

 

رئیس فدراسیون ووشو افزود: این رقابتها در سه مرحله برگزار خواهد شد که مرحله نخست و تحت عنوان دسته برتر روز ۲۸ تیرماه آغاز می‌شود و پس از پایان مرحله مقدمات سه شنبه ۲۹ تیرماه و در شب عید قربان نیز با برگزاری چهار مبارزه در بخش فینال، پرونده مسابقات بسته می‌شود.

 

صدیقی در پایان ضمن تشکر از مدیرعامل اراضی عباس آباد گفت: بهترین‌های ساندای ایران به این مسابقات دعوت شده اند که برخی به دلیل آسیب دیدگی و دیگر شرایط خود انصراف داده اند. محسن محمد سیفی سرگروه تیم ملی شاخص ترین ووشوکاری است که در بین ۳۲ سانداکار برتر این مسابقات به روی رینگ می‌رود و امیدوارم مبارزات خوبی را از سوی ورزشکاران دعوت شده به نمایش دارید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو