علیرضا اکبرپور: مقابل پرسپولیس شرافتمندانه بازی می‌ کنیم

منبع: طرفداری

3

1400/4/23

12:59


علیرضا اکبرپور: مقابل پرسپولیس شرافتمندانه بازی می‌ کنیم

علیرضا اکبرپور از آخرین وضعیت ماشین سازی پس از قطعی شدن سقوط این تیم به لیگ دسته اول می گوید

به گزارش طرفداری، علیرضا اکبرپور درباره شرایط این روزهای ماشین‌سازی و قطعی شدن سقوط این تیم قبل از دیدار با پرسپولیس به تسنیم گفت:

این درست است که تیم ما شانسی برای ماندن در لیگ برتر ندارد، ولی انگیزه بازیکنان ماشین‌سازی زیاد است. بازیکنان ما جوانان آینده‌داری هستند که بازی‌های باقیمانده می‌تواند یک پله برای پیشرفت آنها باشد. شاگردان من تلاش می‌کنند تا از حیثیت‌شان و فوتبال تبریز دفاع کنند. آنها می‌خواهند عملکردشان در بازی‌های آینده طوری باشد که آینده خود را بسازند.

او افزود:

همه دیدند ما برابر سپاهان چه فوتبالی انجام دادیم و در بازی با فولاد هم در شرایطی که در گرمای 50 درجه بازی می‌کردیم، حریف آسانی برای آنها نبودیم. مطمئناً بازیکنان من تلاش می‌کنند تا در بازی‌های بعدی، آینده خودشان را بسازند و مهم این است که بتوانیم شرافتمندانه بازی کنیم تا بعدها متهم به تبانی یا کم‌کاری نشویم. بدون شک بازیکنان ما در بازی با پرسپولیس هم با شرافت و بالاترین انگیزه به میدان می‌روند تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال در مورد دربی تهران که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد هم گغت:

این بازی همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد و تیمی می‌تواند برنده باشد که در زمین مسابقه نهایت استفاده را از فرصت‌ها برده و تمرکز لازم را داشته باشد. امیدوارم استقلال در نهایت با یک بازی کم‌اشتباه برنده از زمین بیرون بیاید.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است فصل بعد هم در ماشین‌سازی بماند ادامه داد:‌

هنوز که چیزی مشخص نیست، ولی هدف من خدمت به فوتبال آذربایجان است و همه می‌دانند که عاشق ماشین‌سازی هستم. اگر فصل بعد باشم قطعاً به این تیم کمک خواهم کرد و اگر نباشم همیشه برای ماشین‌سازی آرزوی بهترین‌ها را دارم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو