بازداشت قاتل به جرم سرقت!

11

1400/4/23

13:13


قاتل مرد جوان پس از ۴ سال به جرم سرقت در خیابان ستارخان بازداشت شد.

بازداشت قاتل به جرم سرقت!

 ۴ سال پیش مأموران پلیس در شرق تهران جسد مرد میانسالی را در خانه‌ای کشف کردند. با شروع تحقیقات پلیس و تیم جنایی مشخص شد، مقتول براثر ۴ ضربه چاقو به قتل رسیده است. تیم پلیسی پس از انجام قدامات اطلاعاتی قاتل را شناسایی و دستگیر کردند. متهم در تحقیقات ابتدایی صراحتا به قتل دوستش اعتراف و دلیل این جنایت را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد. چندی بعد قاتل پس از رضایت اولیای دم با صلح و سازش از قصاص تبرئه و از زندن آزاد شد تا اینکه ماموران پلیس او را چند روز قبل در خیابان ستارخان بازداشت کردند.

بازداشت قاتل بعد از توبه!

دوشنبه ۲۱ تیرماه امسال ماموران پلیس ستارخان در پی چند فقره سرقت محتویات داخل خوردو در یکی از پارکینگ‌های عمومی خیابان ستارخان قرار گرفتند و ماموران پلیس رسیدگی به پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

تیم پلیسی پس از برسی‌های کارشناسانه درباره محیط جغرافیایی و ارتکاب جرایم با بازبینی دوربین‌های مداربسته متهم را که نگهبان همان پارکینگ بود شناسایی کردند.

ماموران پلیس ستارخان پس از دریافت این اطلاعات مهم در محل مذکور استقرار یافتند و با تدابیر امنیتی در یک عملیات پلیسی سارق محتویات داخل خودرو را بازداشت کردند.

اعتراف قاتل به قتل دوست

پس از تحقیقات محرمانه مشخص شد متهم ۴ سال پیش دوستش را در شرق تهران بخاطر اختلافات شخصی به قتل رسانده و با صلح و سازش از قصاص تبرئه شده است.

متهم پس از انتقال به مقر پلیس در بازجویی‌های فنی صراحتا به ۷۰ فقره سرقت باتری، ضبط و کامپیوتر خودرو‌های مردم در پارکینگ عمومی خیابان ستارخان و اقرار کرد.

بنابراین گزارش متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

منبع: رکنا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو