میزبانی بی فایده دربی؛ بلندگوهای ورزشگاه هم به پرسپولیس داده نشد

منبع: طرفداری

3

1400/4/23

14:34


میزبانی بی فایده دربی؛ بلندگوهای ورزشگاه هم به پرسپولیس داده نشد

پرسپولیس فقط به اسم میزبان است و از هیچ کدام از مزایای میزبانی بهره نخواهد برد

به گزارش طرفداری، پرسپولیس در بازی فردا میزبان است اما هیچ مزیتی نسبت به تیم استقلاال به عنوان تیم میهمان ندارد.

پرسپولیس در حالی فردا شب مقابل استقلال صف آرایی خواهد کرد که طبق قرعه کشی در این بازی میزبان است. اما موضوع این است هیچ برتری با توجه به میزبان بودن نسبت به تیم میهمان ندارد.

پرسپولیس باید به اندازه استقلالی ها میهمان دعوت کند. ضمن این که سکوهای ورزشگاه نیز به شکل نصف نصف در اختیار لیدرهای دو تیم قرار گرفته است.

خبرهای طرفداری حاکی از آن است اگرچه تیم پرسپولیس به عنوان تیم میزبان معرفی شده اما تنها یک سکوی شیشه ای در اختیار پرسپولیسی ها قرار گرفته و یک سکوی شیشه ای نیز به استقلالی ها داده شده است.

جالب این که پرسپولیس هم مثل استقلال به رغم میزبانی تنها 20 نفر را می تواند به عنوان میهمان دعوت کند. ضمن این که با توجه به این که بهترین بخش از ورزشگاه در اختیار بنرهای تبلیغاتی سازمان لیگ قرار می گیرد، بقیه سکوها هم نصف شده اند تا هر دو تیم بدون توجه به میزبانی و میهمانی پرچم ها و بنرهای خود را روی آن ها نصب کنند.

به رغم تمام این اتفاقات که نشان می دهد میزبانی پرسپولیس به هیچ وجه در این بازی رعایت نشده، باشگاه پرسپولیس امیدوار است بلندگوهای ورزشگاه در اختیار هواداران این تیم باشد تا صدای تشویق های از پیش ضبط شده هواداران پرسپولیس مدام از بلندگوهای ورزشگاه پخش شود اما تا این لحظه این اجازه به سرخ ها داده نشده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو