پرچمدار شاسی بلندهای آلمانی از راه رسید + تصاویر

پرچمدار شاسی بلندهای آلمانی از راه رسید + تصاویر


5

1400/4/23

14:36


پورشه مدل کاین را با یک قهرمان اسپورت، کامل می کند. پورشه کاین توربو جدید طوری طراحی شده که حداکثر عملکرد و هندلینگ را داشته باشد. موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری با توان ۶۴۰ اسب بخار این خودرو را برای یک رانندگی لذت بخش آماده می کند.

پرچمدار شاسی بلندهای آلمانی از راه رسید + تصاویر

پورشه کاین توربو جدید با ۹۰ اسب بخار بیشتر از کاین توربو کوپه و حداکثر گشتاور ۸۵۰ نیوتون متر، شتاب ۰ تا ۱۰۰ را تا ۳.۳ ثانیه کاهش می‌دهد (۰.۶ ثانیه کمتر) و به حداکثر سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. ( افزایش ۱۴ کیلومتر در ساعت )

ارتفاع پورشه کاین توربو جدید ۱۷ میلی متر پایین تر از پورشه کاین توربو کوپه است. بر این اساس هم اجزای شاسی و هم سیستم های کنترل باز طراحی شده و برای عملکرد بهتر بهینه شده اند.

پورشه کاین توربو جی‌تی 2022

پورشه کاین توربو جی‌تی ۲۰۲۲

پورشه کاین توربو جدید با خطوط جذاب تر طراحی شده و تنها به صورت چهار نفره در دسترس است. پیشرانه و شاسی نیز تنظیمات منحصر بفردی دارند که به طور ویژه برای پورشه کاین جدید طراحی شده است.

در نهایت این یک خودرو با اجزایی هماهنگ برای یک مسابقه است.این موضوع توسط راننده تست پورشه لارس کرن اثبات شد که با پورشه کاین توربو جدید در زمان ۷ دقیقه و ۳۸ ثانیه طول ۲۰ کیلومتر و ۸۳۲ متری پیست نوربورگ را گذراند و رکورد جدید SUV را ثبت کرد.

پورشه کاین توربو جی‌تی 2022

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو