ریزش پالایشی یکم آغاز شد

6

1400/4/23

15:10


در این گزارش به ارزش روز پالایشی یکم در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.

ریزش پالایشی یکم آغاز شد

امروز چهار شنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ و در جریان معاملات بازار سهام ارزش معاملات صندوق پالایشی یکم با رشد روبرو شد، امروز قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۰.۲۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۹۷۲ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۸۶ هزار تومان رسید. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزاش ۰۹. ۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۳ تومان معامله شد.

امروز نماد پالایش در آخرین روز هفته در مدار مثبت معامله شد و حدود ۰.۲۲ درصد رشد کرد، امروز شپنا از پرتراکنش‌های بازار بود و شپنا، شبریز و شتران با رشد قیمتی مواجه بودند و شبندر با توجه به افزایش سرمایه که اعلام کرده است همچنان ممنوع متوقف است.

در همین راستا و در جریان معاملات آخرین روز بازار سرمایه امروز نماد پالایش در آخرین روز هفته در مدار مثبت معامله شد و حدود ۰.۲۲ درصد رشد کرد، امروز شپنا از پرتراکنش‌های بازار بود و شپنا، شبریز و شتران با رشد قیمتی مواجه بودند و شبندر با توجه به افزایش سرمایه که اعلام کرده است همچنان ممنوع متوقف است.

نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا (رشد ۱.۰۷ درصدی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۱.۹۳ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افزایش ۱.۶۱ درصدی را تجربه کردند. شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) هم همچنان ممنوع متوقف بود.

نویسنده: اختصاصی گسترش نیوز

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو