جشن قهرمانی تیم ملی ایتالیا در رم بی مجوز بود

منبع: طرفداری

4

1400/4/23

15:15


جشن قهرمانی تیم ملی ایتالیا در رم بی مجوز بود

تیم ملی ایتالیا با وجود رد درخواستش برای برگزاری جشن قهرمانی در رم، مراسم خود را برگزار کرده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از کوریره دلاسرا، تیم ملی ایتالیا با فتح جام قهرمانی یورو 2020 توانست برای دومین بار در تاریخ خود قهرمانی در یورو را جشن بگیرد. شاگردان روبرتو مانچینی بعد از برگشتن به ایتالیا در شهر رم جشن قهرمانی برپا کردند اما حالا مشخص شده است که درخواست برگزاری جشن قهرمانی به خاطر محدودیت های کرونایی از سوی شهرداری شهر رم رد شده بوده است. شهردار رم در گفتگو با رسانه ایتالیایی در این باره گفت:

درخواست تیم ملی ایتالیا برای برگزاری جشن قهرمانی را رد کرده بودیم اما به تصمیم ما احترام نگذاشتند. جمعه گذشته کمیته ای برای نظم و امنیت تشکیل دادیم و نخست وزیر و رئیس پلیس در آن حضور داشتند. در این جلسه به طور دقیق مشخص شد چه اقداماتی صورت بگیرد و به صورت شفاف به مقامات فدراسیون فوتبال توضیح دادیم که این کار ممکن نیست و نمی توانیم اجازه این کار را صادر کنیم. 

این مقام مسئول در ادامه گفت بعد از دیدن هزاران هوادارای که برای دیدن قهرمان های محبوبشان به خیابان شهرهای رم آمده بودند، مجبور شده است با بی میلی اجازه این جشن را بدهد تا اغتشاش صورت نگیرد:

در آن مقطع دیگر امکان انجام کاری وجود نداشت و باید شرایط را به بهترین شکل ممکن مدیریت می کردیم. بازیکنان به شدت میل داشتند به برگزاری جشن ادامه دهند و هزاران نفر منتظر اتوبوس حامل بازیکنان بودند. ممنوع کردن جشن باعث اغتشاش می شد. در رم همیشه سعی کرده ایم قوانین مقابله با کرونا را رعایت کنیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو