حمید مطهری اشاره ای به واریزی ها نکرد

منبع: طرفداری

2

1400/4/23

15:22


حمید مطهری اشاره ای به واریزی ها نکرد

در حالی که باشگاه پرسپولیس حدود 10 درصد از قراردادها را پرداخت کرد اما حمید مطهری در نشست خبری خود اشاره ای به این موضوع نداشت

به گزارش طرفداری، حمید مطهری هیچ اشاره ای به واریزی های امروز باشگاه پرسپولیس نکرد.

طی چند هفته اخیر به جز بازیکنان پرسپولیس که در دو مقطع به صورت جدی و به شکلی هماهنگ در فضای مجازی به مشکلات مالی باشگاه اشاره کردند، مربیان پرسپولیس نیز در مصاحبه های خود از بی پولی گلایه کرده بودند.

یحیی گل محمدی و حمید مطهری در چند مقطع در نشست های خبری خود به این موضوع اشاره کرده و حتی حمید مطهری در مصاحبه قبلی خود صراحتا مدیران باشگاه را مورد خطاب قرار داده و اعلام کرد مدیران باشگاه باید بیشتر از این ها تلاش کنند تا پول آن ها پرداخت شود.

اما جالب اینجاست مطهری امروز هیچ اشاره ای به واریز پول ها نداشت. همان طور که در جریان هستید امروز باشگاه پرسپولیس حدود 10 درصد از قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس را پرداخت کرد تا دریافتی اکثر مربیان و بازیکنان به 70 درصد رسیده و حتی برخی نفرات بیش از 85 تا 90 درصد دریافتی داشته باشند. اما نکته جالب اینجاست مطهری هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداد و در نشست خبری قبل از دربی اعلام نکرد باشگاه بخشی از مطالبات را پرداخت کرده است.

به هر روی به نظر می رسد در تیم پرسپولیس فقط بخش دریافت نشدن پول ها از سوی بازیکنان و مربیان رسانه ای می شود و هنگامی که پولی دریافت می شود قرار نیست این موضوع به رسانه ها اعلام شود تا جایی که حتی باشگاه نیز خبر واریز پول را در رسانه رسمی خود منتشر نکرده است!

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو