اصرار بارسلونا به معاوضه عجیب با اتلتیکو (عکس)

منبع: ورزش 3

4

1400/4/23

15:53


موندودپورتیوو امروز هم تیتر یک خود را به معاوضه احتمالی آنتوان گریزمان با سائول نیگز اختصاص داده است.

به گزارش "ورزش سه"، 4 روز پیش موندودپورتیوو تیتر یک خود را به معاوضه بازیکن احتمالی بین بارسا و اتلتیکو اختصاص داد. بحث بر سر معاوضه آنتوان گریزمان با سائول نیگز بود و گویا کادر فنی بارسلونا نیز مشکلی با این مساله نداشت.

 

 

اصرار بارسلونا به معاوضه عجیب با اتلتیکو (عکس)

 

 

گریزمان دو سال پیش از اتلتیکو و با مبلغ 120 میلیون یورو راهی بارسا شد و دستمزد بسیار بالایی نیز دریافت می کند. سائول هم که فصل گذشته از ایده های دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو خارج شد، در جست و جوی راهی برای جدایی است و بی میل نیست مقصد بعدی اش بارسلونا باشد. او به دلیل نیمکت نشینی در اتلتیکو، در ترکیب تیم ملی اسپانیا نیز جایگاه ثابتش را از دست داد.

 

سپس نشریه اسپورت ادعا کرد که این ایده به بن بست خورده و تیم مدیریت ورزشی بارسلونا به این نتیجه رسیده است که معاوضه گریزمان و سائول سودی برای باشگاه نخواهد داشت.

 

 

اصرار بارسلونا به معاوضه عجیب با اتلتیکو (عکس)

 

 

اسپورت گزارش داده بود که سران بارسا دیگر قصد ندارند اشتباه مدیران قبلی در مورد لوئیس سوارز را تکرار کنند و با دادن گریزمان باعث قدرتمندتر شدن رقیب مستقیم خود شوند. در حالی که به نظر می رسید این معاوضه منتفی است امروز موندودپورتیوو ادعا کرد که معاوضه بر قوت خود باقی است و سران بارسا هیچ مشکلی با پس فرستادن گریزمان ندارند. موندو نوشته است که همه چیز مسیر طبیعی اش را طی می کند.

 

برای بارسلونا در حال حاضر خلاص شدن از دستمزد بسیار بالای گریزمان اهمیت حیاتی دارد و در عوض می توانند سائول را با دستمزدی پایین تر جذب کرده و یکی از نیازهای رونالد کومان را نیز برطرف کنند. سرمربی هلندی معتقد است خط میانی تیمش شدیدا نیاز به تقویت دارد و سائول می تواند این ضعف را برطرف کند.

جدایی گریزمان به علاوه چند بازیکن دیگر می تواند کمک کند هم قرارداد مسی تمدید شود و هم نام 4 خرید جدید بارسا به فهرست تیم اضافه شود.

 

 

 

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو