هشت مرداد، هشت مدیر فوتبالی مادام العمر محروم می شوند

منبع: طرفداری

4

1400/4/23

16:03


هشت مرداد، هشت مدیر فوتبالی مادام العمر محروم می شوند

دادگاه CAS جلسه رسیدگی به پرونده محکومیت 6 میلیون دلاری ایران در قرارداد مارک ویلموتس را اوایل تیرماه برگزار کرد و برخی منابع خبری مدعی هستند این حکم شکسته می شود و غرامت ایران بیشتر از همان 2 میلیون یورویی که به حساب زراعت بانک ویلموتس در ترکیه ریختیم، نیست. اما جریان رسیدگی به مقصران این فاچجعه همچنان پا برجاست...

به گزارش طرفداری، رای دادگاه CAS نیز خلالی در رسیدگی به پرونده مقصران این فاجعه که فوتبال ایران را میلیون دلاری بدهکار کردند و فدراسیون را هم خانه به دوش، به وجود نمی آورد.

مهدی تاج به عنوان رییس و حیدر بهاروند، لیلا صوفی‌زاده، محمود اسلامیان، کاظم طالقانی، هدایت ممبینی، محمود شیعی و فریدون اصفهانیان، هشت نفری هستند که پای قرارداد مارک ویلموتس را امضا کرده اند و به نوعی همگی در انعقاد این قرارداد نقش داشته اند و قرار است دادگاه کیفری ای برای صدور حکم نهایی برای این هشت نفر روز 8 مرداد برگزار شود.

از همان زمان اعلام حکم پرونده ویلموتس از سوی فیفا، بسیاری معتقد بودند کسانی که پای این حکم را امضا کرده اند باید حتما ممنوع الفعالیت و ممنوع المعامله شوند تا جلوی اتفاقات این چنینی گرفته شود اما برخی از این افراد همچنان به فعالیت های فوتبالی خود ادامه می دهند و هنوز برخورد جدی ای با این 8 نفر صورت نگرفته است.

سازمان بازرسی کل کشور نیز پس از اعلام حکم ویلموتس از برخورد با مقصران این پرونده خبر داد و در همین راستا منابع خبری، خبر می دهند که قرار است دادگاه این هشت نفر روز 8 مرداد برگزار شود و شنیده ها حاکی از آن است که آن ها در این جلسه مادام العمر از فعالیت فوتبالی محروم می شوند.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو