نقل و انتقالات اینتر | علاقه به ناهوئل مولینا و احتمال انتقال والنتینو لاتسارو به بنفیکا

منبع: طرفداری

5

1400/4/23

16:03


نقل و انتقالات اینتر | علاقه به ناهوئل مولینا و احتمال انتقال والنتینو لاتسارو به بنفیکا

لاتسارو شاید توسط اینتر به بنفیکا قرض داده شود.

ناهوئل مولینا، مدافع راست آرژانتینی و 23 ساله اودینزه مورد توجه اینتر قرار گرفته است.

طرفداری | بنفیکا پس از جذب رایگان ژوائو ماریو ممکن است بازیکن دیگری از اینتر را نیز به خدمت بگیرد. در واقع به گزارش پاسکواله گوارو، خبرنگار نزدیک به اینتر و همچنین روزنامه پرتغالی آبولا، بنفیکا به والنتینو لاتسارو، وینگر اتریشی نراتزوری علاقه مند است و می خواهد او را با فرمول انتقال قرضی و با بند خرید به پرتغال بیاورد. گفتنی است لاتسارو فصل قبل به صورت قرضی در گلادباخ حضور داشت.

علاقه اینتر به مولینا

به گزارش گاتزتا با توجه به دشوار بودن جذب هکتور بیرین، اینتر گزینه های دیگری را نیز برای جانشینی اشرف حکیمی در لیست خود دارد. یکی از این گزینه ها دنزل دومفرایز، وینگ بک راست تیم ملی هلند و باشگاه پی اس وی است اما در حال حاضر نراتزوری در وضعیتی قرار ندارد که بتواند او را به صورت دائمی به خدمت بگیرد و باشگاه هلندی هم با انتقال قرضی مخالف است. اورتون نیز به خرید دومفرایز علاقه زیادی دارد.

داویده زاپاکوستا از چلسی یکی دیگر از گزینه هاست اما باشگاه انگلیسی نیز احتمالا می خواهد او را با فرمول دائمی به فروش برساند. گزینه جدیدی که مورد توجه اینتر قرار گرفته ناهوئل مولینا، مدافع راست آرژانتینی اودینزه است. با این حال حضور مولینا در تیم ملی آرژانتین و رشد او باعث شده قیمتش به 20 میلیون یورو برسد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو