(ویدئو) ۲۴ سال تلاش در جستجوی فرزند گمشده!

منبع: فرارو

6

1400/4/23

17:02


پدر کودک گمشده اکنون ۵۱ ساله است و در این مدت بیش از ۵۰۰ هزار کیلومتر در سراسر چین با موتورسیکلت سفر کرد و البته در این مسیر چند بار تصادف کرد و زخمی شد و حتی با راهزنان هم روبرو شد. اما او هیچگاه دست از تلاش برای یافتن پسرش بر نداشت

(ویدئو) ۲۴ سال تلاش در جستجوی فرزند گمشده!

یک مرد چینی که بیش از ۵۰۰ هزار کیلومتر را در ۲۴ سال گذشته در جستجوی پسرش طی کرده بود، سرانجام موفق شد او را پیدا کند. عزم و اراده این مرد چینی الهام‌بخش ساخت یک فیلم شده بود.

به گزارش فرارو، فرزند گوا گانگتانگ در سال ۱۹۹۷ و در حالی که فقط دو سال داشت، در مقابل خانه‌شان در استان شاندونگ توسط قاچاقچیان انسان ربوده شد.

پلیس دو مظنون را در همین ارتباط دستگیر کرده است. به گزارش رسانه‌های چین، یک مرد و یک زن ۲۴ سال پیش به قصد فروش این پسربچه، او را ربودند.

تلاش پلیس در این سال‌ها، در اواسط ماه ژوئن و پس از رسیدن به سرنخ‌هایی درباره محل اقامت بچه دزدیده شده در استان هنان نتیجه داد و پس از انجام آزمایش دی ان‌ای هویت او که اکنون ۲۶ سال دارد، تایید شد.

 گوا، پدر کودک گمشده، اکنون ۵۱ ساله است و در این مدت بیش از ۵۰۰ هزار کیلومتر در سراسر چین با موتورسیکلت سفر کرد و البته در این مسیر چند بار تصادف کرد و زخمی شد و حتی با راهزنان هم روبرو شد. اما او هیچگاه دست از تلاش برای یافتن پسرش بر نداشت. وی سال ۲۰۱۰ به روزنامه چاینا دیلی گفت اگر من به جای کار کردن و تحویل سفارش مشتریان در خانه مانده بودم و با پسرم بازی می‌کردم، این اتفاق نمی‌افتاد.

 گوا گانگتانگ پیش از آن که جستجو را آغاز کند، پارچه نوشته‌ای را درست کرد که علاوه بر عکس پسرش، این پیغام بر روی آن نوشته شده بود: «کجایی پسرم؟ بابا تو را به خانه خواهد برد.»

وی تمام پس‌انداز خود را در این مدت خرج کرد و بعضی اوقات پول کافی برای غذا خوردن نداشت.

داستان این پدر و پسر، الهام‌بخش فیلم «گمشده و عشق» بود که در سال ۲۰۱۵ به نمایش درآمد.

 

(ویدئو) ۲۴ سال تلاش در جستجوی فرزند گمشده!

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو