دست پر یحیی گل محمدی برای دربی

منبع: طرفداری

9

1400/4/23

17:39


دست پر یحیی گل محمدی برای دربی

پرسپولیس برای بازی فردا مقابل استقلال از نظر بازیکن هیچ مشکلی ندارد

به گزارش طرفداری، به نظر می رسد لیست 20 نفره پرسپولیس برای دربی کاملا مشخص است.

بی شک دربی فردا یکی از دربی هایی است که یحیی گل محمدی و همین طور فرهاد مجیدی مشکلی از نظر بازیکن نداشته و روی نیمکت نیز همچون داخل زمین بازیکنان بسیار خوبی دارند.

نگاهی به وضعیت پرسپولیس نشان می دهد با وجود مصدومیت کمال کامیابی نیا، لیست این تیم احتمالا با نفراتی چون حامد لک، رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، سیامک نعمتی، فرشاد فرجی، سعید آقایی، علی شجاعی، مهدی ترابی، وحید امیری، احسان پهلوان، احمد نوراللهی، محمد شریفی، میلاد سرلک، امید عالیشاه، شهریار مغانلو، مهدی عبدی، مهدی مهدی خانی و عیسی آل‌کثیر بسته خواهد شد.

هرچند هنوز وضعیت عیسی آل کثیر مشخص نشده و حضور این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار دارد اما چه کسی است که نداند آمادگی عیسی حتی 50-50 هم باشد روی نیمکت خواهد نشست و یحیی از نام او نخواهد گذشت. به هر حال اگر عیسی روی نیمکت و در لیست پرسپولیس نباشد باید شاهر حضور نفراتی از تیم امید و بازیکنانی چون محمد گلخواه و علی خدایی در لیست سرخ ها باشیم.

به هر روی نگاهی به لیست پرسپولیس نشان می دهد به رغم غیبت کامیابی نیا، گل محمدی باز هم در هر پست بازیکنان خوب و آماده ای دارد که می توانند به عنوان ذخیره های طلایی راهی میدان شوند.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو