ویژه برنامه همراه اول با نام باغ آیینه با هدف ترویج سبک زندگی رضوی پخش می‌شود

منبع: گجت نیوز

6

1400/4/23

18:34


ویژه برنامه همراه اول با نام باغ آیینه با هدف ترویج سبک زندگی رضوی پخش می‌شود

ویژه برنامه همراه اول با نام باغ آیینه با هدف ترویج سبک زندگی رضوی از امشب ۲۳ تیرماه هر چهارشنبه شب به شکل مستقیم از حرم مطهر امام رضا پخش می‌شود.

اپراتور همراه اول با هدف ترویج سبک زندگی رضوی ویژه برنامه‌ای را با نام باغ آیینه در نظر گرفت که قرار است از امشب ۲۳ تیر ماه هر چهارشنبه شب به شکل مستقیم از حرم مطهر امام رضا (ع) پخش شود. اپراتور همراه اول این برنامه را طی مشارکت با آستان قدس رضوی تولید و پخش خواهد کرد. همچنین در این برنامه مهمانان مختلف به موضوع سبک زندگی رضوی خواهند پرداخت.

جزئیات پخش ویژه برنامه باغ آیینه همراه اول

ویژه برنامه باغ آیینه همراه اول چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۲ از طریق پلتفرم‌های روبیکا و آیگپ پخش خواهد شد و همچنین بینندگان این برنامه با مشارکت در پویش «می خواهم‌‌ امام رضا را خوشحال کنم» امکان شرکت در قرعه کشی سفر به مشهد مقدس را خواهند داشت.

اولین دور این ویژه برنامه در خرداد امسال به مناسبت دهه کرامت با هدف تولید محتوای غنی برای پخش در فضای دیجیتال پخش شد که علاوه بر پخش آیتم‌های معنوی و به تصویر کشیدن زوایای حریم دو حرم مطهر حضرت معصومه (س) در قم و امام رضا (ع) در مشهد، در این ویژه برنامه چهره‌های سرشناس هنری کشور و خادمان ویژه و افتخاری هر دو حرم حضور پیدا کردند و به صورت مستقیم با مردم به گفتگو پرداختند.

گفتنی است اپراتور همراه اول طی سال‌های اخیر روی تجهیزات و سرمایه‌های بومی سرمایه‌گذاری‌های متعددی را انجام داده و به واسطه ظرفیت‌های خود توانست در حوزه تولید محتوا نقش پررنگی را ایفا کند. همچنین این اپراتور شرایط مشارکت حداکثری در این حوزه را فراهم کرده و باعث شده تا محتواهای متعددی بر بستر دیجیتال کشور تولید شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو