فکری، خبرسازان نفت را قبل از استقلال می‌بخشد

منبع: ورزش 3

5

1400/4/23

18:37


به احتمال فراوان طی یکی دو روز آینده 3 بازیکن خبرساز تیم نفت مسجدسلیمان به تمرینات این تیم برمی‌گردند.

فکری، خبرسازان نفت را قبل از استقلال می‌بخشد

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان بعد از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان به عملکرد برخی بازیکنان تیمش انتقاد کرد و البته با صحبت هایی که درباره مشکوک بودن عملکرد برخی بازیکنان انجام داد، شائبه‌هایی را ایجاد کرد.


فکری امروز هم در ادامه ماجراهای عجیب بعد از دیدار با ذوب‌آهن 3 بازیکن تیمش به نام‌های میثم تهیدست، محمدحسین ناییج‌پور و نیما انتظاری را در اختیار باشگاه قرار داد. این 3 بازیکن با وجود تصمیمی که محمود فکری گرفته بود، امروز به محل تمرین رفتند اما اجازه تمرین کردن پیدا نکردند.


مساله جالب اما در این خصوص پیغامی است که فکری به 3 بازیکن داده است. سرمربی نفت که خودش با صحبت های دیروزش شروع کننده این ماجرا بود، امروز به نفرات مذکور پیغام داده که دلیل اتخاذ این تصمیم فشارهای بیرونی بوده است.


از این رو به نظر می‌رسد فکری که حالا تیمش با یک حاشیه بزرگ در روزهای حساس وپایانی لیگ برتر مواجه شده خودش هم از کنار گذاشتن این بازیکن پشیمان شده است. در این شرایط گفته می‌شود قرار است طی یکی دو روز آینده برای پایان دادن به این حواشی محمود فکری اجازه بازگشت 3 بازیکن مذکور به تمرینات را صادر کند.


بر این اساس احتمالا به زودی این نفرات به تمرینات نفت برمی‌گردند تا خود را برای مصاف با استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر آماده کنند.


گفتنی است؛ بعد از اظهارنظرهای فکری و برخی دیگر از مسئولان نفت مسجدسلیمان، مدیران باشگاه ذوب‌آهن هم به این موضوع واکنش تندی نشان دادند و بیانیه ای نیز در این خصوص صادر کردند

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو