چراغ سبزی که میلیچ به استقلالی‌ها نشان داد

منبع: ورزش 3

5

1400/4/23

18:56


ستاره کروات استقلال هنوز برای شکایت به فیفا اقدامی نکرده است.

چراغ سبزی که میلیچ به استقلالی‌ها نشان داد

به گزارش "ورزش سه"، حدود یک هفته از ترک ایران توسط هروویه میلیچ ستاره کروات استقلالی‌ها می‌گذرد. این بازیکن که به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش از ماه های گذشته به طور ناگهانی ایران را ترک و تهدید به شکایت به فیفا کرده بود، حالا جایی در ترکیب تیمش ندارد.


میلیچ با وجود اینکه گفته می‌شد قصد دارد به فیفا شکایت کند و مطالباتش را دریافت کند اما به نظر می‌رسد با توجه به رابطه خوبی که با فرهاد مجیدی دارد، بدش نمی‌آید بازهم پیراهن استقلال را برتن کند.


از این رو با وجود اعلام قبلی، او هنوز شکایتی از استقلال به فیفا انجام نداده تا به نوعی برای بازگشتش به ایران چراغ سبز نشان داده باشد. در این باره گفته می‌شود برخی نزدیکان میلیچ به این بازیکن گفته اند با تغییر دولت ایران در مردادماه احتمال جدایی احمد مددی از مدیریت باشگاه استقلال هم وجود دارد و به همین خاطر ستاره کروات فعلا برای فسخ قرارداد و شکایت به فیفا اقدامی نکرده است.


میلیچ بدش نمی‌آید اگر مدیریت استقلال تغییر کرد بار دیگر به ایران بیاید و با مدیریت جدید بر سر مسائل قراردادی و مالی اش صحبت کند تا شاید به توافق برسد. به همین خاطر او هنوز قراردادش را فسخ نکرده و البته شکایتی به فیفا نیز نداشته است.


حالا میلیچ به استقلالی ها با این اقدام خود چراغ سبز برای بازگشت نشان داده و باید دید آیا او را در آینده بار دیگر با پیراهن استقلال خواهیم دید یا خیر.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو