کسب لوح افتخار بین المللی طراحی و نقاشی توسط طلبه کرمانشاهی

منبع: حوزه

5

1400/4/23

19:16


حوزه/ آقای امیر موسی زاده گفت: به لطف اهل بیت(ع) توانستم در مسابقات بین المللی یونسکو طراحی و نقاشی با موضوع رسم و رسومات، مراسم تشییع مبارک شهدا را به معرض تصویر قرار دهم و دارای کسب مقام بین المللی در این رابطه شوم.

کسب لوح افتخار بین المللی طراحی و نقاشی توسط طلبه کرمانشاهی

امیر موسی زاده، طلبه هنرمند کرمانشاهی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در کرمانشاه، در خصوص کسب لوح افتخار بین المللی طراحی و نقاشی در مسابقات بین المللی یونسکو، گفت: به لطف اهل بیت(علیهم السلام) در مسابقات بین المللی یونسکو طراحی و نقاشی با موضوع رسم و رسومات توانستم، مراسم تشییع مبارک شهدا را به معرض تصویر قرار دهم و دارای کسب مقام بین المللی در این رابطه شوم.

وی در این خصوص اظهارداشت: امروز که دشمنان قسم خورده به دنبال تاراج و غارت فرهنگی ما با پشتوانه اسلام و مکتب حیاتبخش تشیع هستند؛ به همین دلیل، خدمت در عرصه هنر، حراست از میراث ماندگار ماست.

این طلبه هنرمند کرمانشاهی، در ادمه افزود: سابقه هنری-فرهنگی من، حدود ۱۸ سال و سابقه همکاری با هئیت رزمندگان، ارگان های انقلابی، شهرداری، اداره ارشاد، بسیج، آموزش پرورش را دارم.

وی در پایان گفت: به لطف خدا در مسابقات بین المللی، کشوری، استانی و شهرستانی دارای کسب مقامات و لوح افتخاراتی هستم که در موضوعات نقاشی «طراحی، گواش، قلم فلزی، مدادرنگی وآبرنگ» کتاب خوانی، مسابقات ادبی، تئاتر، نمایش ، سفالگری و هنرهای تجسمی بوده است.

کسب لوح افتخار بین المللی طراحی و نقاشی توسط طلبه کرمانشاهی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو