چهارمین دربی بدون حضور تماشاگر

منبع: طرفداری

7

1400/4/23

19:41


چهارمین دربی بدون حضور تماشاگر

پرسپولیس و استقلال فردا چهارمین دربی بدون تماشاگر را تجربه خواهند کرد

به گزارش طرفداری، هواداران استقلال و پرسپولیس همچنان در حسرت حضور در ورزشگاه ها هستند.

آخرین باری که پرسپولیس و استقلال با حضور تماشاگر مقابل هم صف آرایی کردند به زمستان سال 98 و بازی برگشت لیگ مربوط می شود که گل محمدی جای کالدرون را گرفته بود و مجیدی جایگزین استراماچونی شده بود. در آن بازی پرسپولیس در حالی که 2 بر یک عقب بود در نهایت با گل بشار رسن به تساوی 2-2 دست یافت. این بازی آخرین دربی بود که تماشاگران به ورزشگاه رفتند و تواستند یک بازی زیبا و پرگل را از نردیک تماشا کنند.

دربی نیمه نهایی جام حذفی فصل گذشته اولین دربی بدون تماشاگر بود. یک دربی جذاب و پرگل که در پایان 120 دقیقه به تساوی 2-2 رسید اما در ضربات پنالتی استقلال موفق به شکست پرسپولیس شد تا در غیاب تماشاگرانش پیروزی در بازی بزرگ را جشن بگیرد.

دومین دربی بدون تماشاگر دربی رفت لیگ برتر امسال بود که باز هم دو تیم به تساوی پرگل دو بر دو رسیدند. در این بازی باز هم پرسپولیس جلو افتاد اما واکنش کادرفنی پرسپولیس به برتری یک گله ای که داشتند آن قدر بد بود که سرخ پوشان درنهایت برتری شان را از دست دادند و باز هم در دقایق پایانی گل خوردند تا بازی برده را با تساوی عوض کنند. بک مسابقه جذابیت‌ و دیدنی برای تماشاگرانی که پای گیرنده های تلویزیونی نشسته بودند.

سومین دربی بدون تماشاگر، بازی برگشت لیگ بیستم بود که روز 24 اردیبهشت برگزار شد. بازی که مثل سه دربی قبلی پرگل نبود اما در نهایت پرسپولیس با تک گل عیسی آل‌کثیر به پیروزی رسید. پیروزی که در غیاب هوادران این تیم شکل گرفت و گل محمدی و شاگردانش نتوانستند پیروزی در بازی حیثیتی را با هواداران خود جشن بگیرند.

حال پرسپولیس و استقلال فردا باز هم در چارچوب رقابت های جام حذفی به میدان می روند و چهارمین دیدار بدون تماشاگر خود را برگزار می کنند.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو