مربی آلومینیوم اراک: از نظر روحی و روانی آماده بازی با گل گهر هستیم

منبع: طرفداری

4

1400/4/23

19:41


مربی آلومینیوم اراک: از نظر روحی و روانی آماده بازی با گل گهر هستیم

دهقان از آمادگی تیمش برای بازی با گل گهر خبر داد.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک می گوید این تیم در بازی قبل از داوری آسیب دیده اما امیدوار است در بازی فردا مقابل گل گهر، قضاوت خوبی را از داوران شاهد باشد.

به گزارش طرفداری، به دلیل محرومیت علیرضا منصوریان،‌ سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک،‌ علی اکبر دهقان مربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی مقابل گل گهر سیرجان حضور یافت و اظهار کرد:

بازی حذفی است و اهمیت خاصی دارد و قطعا حواسمان به اهمیت بازی است. شناخت کافی و کاملی از تیم گل گهر سیرجان داریم. گل گهر کادر و بازیکنان خوبی دارد و تیم پر مهره ای است. تقریبا با فاصله کمتر از ۹ روز باید دوباره با این تیم بازی کنیم و با توجه به فاصله کم بازی ها شناخت خوبی از نفرات، کار تاکتیکی و فنی آن ها داریم و بازیکنان ما کاملا آماده هستند تا فردا بازی خوبی را به نمایش بگذارند و امیدوارم حاصل تلاش و زحماتشان، شادی برای هواداران خوبمان باشد. 

او ادامه داد:

تیم ما از نظر روحی و روانی آماده است و هم قسم شده ایم که یک بازی جوانمردانه و خوب ارائه دهیم. قطعا هر تیمی که از موقعیت هایش استفاده کند پیروز میدان خواهد بود. نمی خواهم در مورد داوری زیاد صحبت کنم. ما در بازی قبل از داوری آسیب دیدیم اما اعتقاد داریم انسان جایز الخطاست و داوران ممکن است اشتباه داشته باشند. امیدوارم فردا آقای بنیادی فر روز خوبی داشته باشند و هر دو تیم بهره مند شوند. 

دهقان در پایان گفت:

همانطور که ما روی آن ها شناخت داریم، آن ها هم از ما شناخت دارند. نیمه اول بازی قبل پایاپای بود اما با صحبت هایی که آقای منصوریان بین دو نیمه انجام دادند توانستیم به گل مساوی برسیم. قطعا فردا بازی پایاپای، زیبا و جوانمردانه را شاهد خواهیم بود. ما فردا میثم مجیدی را به علت مصدومیت در اختیار نداریم اما سایر بازیکنان آماده هستند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو