نیکولا ولاشیچ خواهان جدایی از زسکا مسکو و انتقال به میلان / گاتزتا

منبع: طرفداری

4

1400/4/23

20:16


نیکولا ولاشیچ خواهان جدایی از زسکا مسکو و انتقال به میلان / گاتزتا

میلان ولاشیچ را به عنوان جانشین چالهان اوعلو شاسایی کرده است.

نیکولا ولاشیچ، هافبک هجومی و کروات زسکا مسکو می خواهد به میلان منتقل شود و شاید در آینده ای نزدیک باشگاهش را تحت فشار بگذارد.

طرفداری | به گزارش گاتزتا میلان پس از پیدا کردن یک مهاجم (ژیرو) حالا می خواهد روی جذب یک هافبک هجومی متمرکز شود. گزینه ای که این باشگاه ایتالیایی برای جذبش جدی به نظر می رسد، نیکولا ولاشیچ نام دارد. با این حال روسونری برای به دست آوردن رضایت زسکا مسکو به منظور جذب ولاشیچ با فرمول انتقال قرضی و با حق خرید، باید تلاش زیادی انجام دهد چراکه باشگاه روسی به دنبال فروش دائمی او با حدود 30 میلیون یورو است. 

ولاشیچ برای مدیران زسکا مسکو روشن ساخته که می خواهد از این تیم جدا شود و پیراهن میلان را به تن کند. در ساعات اخیر شایعاتی وجود داشته که این بازیکن 23 ساله برای تحت فشار گذاشتن زسکا، اردوی این تیم در اتریش را ترک کرده اما این شایعات صحت ندارد چراکه او اخیرا به همراه تیم ملی کرواسی در یورو 2020 حضور داشته و اکنون در تعطیلات است.

در حال حاضر اختلافی بین ولاشیچ و زسکا وجود ندارد اما با توجه به اینکه قصد او تجربه کردن چالشی جدید است، این احتمال وجود دارد که در آینده ای نزدیک باشگاهش را برای صدور مجوز جدایی اش با شرایط آسان تر تحت فشار بگذارد. میلان عجله ندارد و منتظر می ماند تا موضع زسکا تغییر کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو