حفظ حجاب عاملی مهم در پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

منبع: حوزه

9

1400/4/23

20:21


حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: رعایت عفاف وجاب عاملی مهم در پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

حفظ حجاب عاملی مهم در پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در خرم آباد، آرزو فلاحی نیا، استاد حوزه علمیه خواهران لرستان، امروز در کارگاه عفاف و حجاب، ویژه بانوان شاغل اداره بهزیستی خرم آباد، با اشاره به اینکه، برای احیا فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، نیازمند همت جهادی هستیم، اظهارداشت: نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، مستلزم توجه به نقش الگویی مادران و همسران است که برای تحقق آن مهم در جامعه، باید بصیرت افزایی و روشنگری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه رعایت عفاف و حجاب، عاملی مهم در پیشگیری از آسیب های اجتماعی است، افزود: رعایت عفاف و حجاب از متلاشی شدن بنیان و ارزش های دینی در خانواده ها جلوگیری خواهد کرد.

مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(س) الشتر با اشاره به اینکه عفاف و حجاب، هدیه ای از جانب پروردگار، برای ارزشمند شدن زنان است، خاطر نشان کرد: باید برکات و اثرات حجاب در جامعه، برای بانوان و دختران جوان تبیین و تشریح گردد.

فلاحی نیا با اشاره به اینکه، امروز دشمنان اسلام و انقلاب، اهداف خود را برای تضعیف ارزش های خانواده به کار گرفته اند، گفت: برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان، باید فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه احیا و نهادینه شود.

وی در پایان، بر رعایت عفاف و حجاب از سوی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی، تاکید و خاطر نشان کرد: بانوان شاغل در ادارات و دستگاه‌های اجرایی، باید برای سایر بانوان جامعه الگو باشند و برای احیا فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه به تبلیغ بپردازند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو