شور و اشتیاق مکس کروزه برای المپیک؛ می خواهیم مدال طلای فوتبال را به آلمان ببریم!

منبع: طرفداری

5

1400/4/23

20:22


شور و اشتیاق مکس کروزه برای المپیک؛ می خواهیم مدال طلای فوتبال را به آلمان ببریم!

"قول می‌دهم ما تمام تلاش خود را می كنیم تا مدال طلا را به آلمان ببریم. مدال طلا چیزی است كه می توانید تمام عمر در مورد آن صحبت كنید. همه دنیا بازیهای المپیك را تماشا می كنند."

به گزارش طرفداری و به نقل از کیکر آلمان، مکس کروزه مهاجم با تجربه باشگاه اونیون برلین و یکی از سه بازیکن بزرگسال در تیم ملی فوتبال المپیک آلمان، امید زیادی به کسب مدال طلا در رقابت‌های فوتبال المپیک دارد. کروزه در مصاحبه با کیکر از شور و اشتیاق خود برای انتخابش به عنوان نماینده آلمان در این رقابت‌ها سخن گفت و قول داد شادی را برای آلمانی‌ها به ارمغان بیاورد.

​​​اشتفان كونتس مربی تیم ملی زیر ۲۱ سال آلمان که هدایت تیم ملی فوتبال المپیک آلمان را بر عهده گرفته با مشکلات زیادی روبرو است. کونتس قبل از اعزام به توکیو در گفتگو با خبرنگاران از کمبود بازیکن سخن گفت و نسبت به عدم همکاری باشگاه‌های بزرگ آلمان گلایه داشت. به گفته کونتس باشگاه‌ها بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی المپیک قرار ندادند و تعدادی از بازیکنان نیز از حضور در تیم المپیک چشم‌پوشی کردند. کروزه در این خصوص گفت:


ما مجبور شدیم در ماه ژانویه لیستی متشکل از 100 بازیکن را تهیه كنیم، كونتس قبل از اعزام به توکیو اعلام كرد بعضی از بازیکنان و باشگاه‌ها با درخواست ما موافقت نمی‌كنند. به نظر من، این شرایط خوبی نیست.

برای کروزه المپیک یک تجربه متفاوت است. او در این خصوص گفت:

من از خودم پرسیدم چه چیزی در مورد المپیک ممکن است مورد توجه شما قرار نگیرد؟ این یک تجربه منحصر به فرد است. برای بسیاری از ورزشکاران، گرفتن مدال طلا خوشحال کننده ترین تجربه ممکن است. همه ما وقتی کوچک بودیم المپیک را تماشا می کردیم.


این بازیکن 33 ساله به عنوان عضو ارشد تیم و یکی از سه سهمیه بزرگسال المپیک از تلاش بسیار زیاد خود و تیم آلمان برای فتح المپیک سخن گفت:

قول می‌دهم که ما تمام تلاش خود را می كنیم تا مدال طلا را به آلمان ببریم. مدال طلا چیزی است كه می توانید تمام عمر در مورد آن صحبت كنید. همه دنیا بازی‌های المپیك را تماشا می كنند.

کروزه همچنین از شور و اشتیاق خود برای انتخاب به عنوان نماینده آلمان در این رقابت‌ها سخن گفت:

ما می خواهیم لذت ببریم و شادی را به آلمان هدیه کنیم.‌ ما به همه کسانی که نمی توانند آنجا باشند نشان خواهیم داد می توانیم به بهترین شکل ممکن نماینده آلمان باشیم. من می‌خواهم با تجربه خودم به تیم کمک کنم.

کروزه در مورد غیبت بازیکنان و عدم همکاری باشگاه‌های بزرگ گفت:

شرم آور است وقتی باشگاه‌ها بازیکنانشان را آزاد نمی‌کنند، اما با همین بازیکنان هم بازی‌های خوبی را انجام خواهیم داد.

تیم آلمان در اولین بازی مرحله گروهی رقابتهای فوتبال المپیک توکیو مقابل برزیل مدافع عنوان قهرمانی و دارنده مدال طلای المپیک قبلی (ریو 2016) قرار خواهد گرفت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو