ناواس- دوناروما؛ در انتظار یک رقابت فوق العاده

منبع: ورزش 3

4

1400/4/23

20:45


به نظر می‌رسد انتقال احتمالی جان لوئیجی دوناروما به پاری‌سن‌ژرمن نیز تغییری در آینده کیلور ناواس به وجود نخواهد آورد.

ناواس- دوناروما؛ در انتظار یک رقابت فوق العاده

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال 2019 و بعد از پشت سر گذاشتن پنج فصل فوق العاده در رئال مادرید بود که کیلور ناواس از پرافتخارترین باشگاه اروپا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال فرانسه سپری کند و به پاریسی ها در راه رسیدن به رویاهای بزرگ شان کمک کند.

 

 

ناواس- دوناروما؛ در انتظار یک رقابت فوق العاده

 

 

دروازه بان کاستاریکایی در ترکیب پاری سن ژرمن نیز نمایش‌های باثبات و فوق العاده ای از خود ارائه داد و به جرات می توان از او به عنوان یکی از مهمترین دلایل حضور PSG در فینال فصل 20-2019 لیگ قهرمانان اروپا یاد کرد. او همچنین در فصل گذشته و با وجود عدم موفقیت قابل توجه PSG یکی از بهترین بازیکنان تیم فرانسوی به شمار می‌آمد.

 

کیلور ناواس اخیرا قرارداد خود را تا سال  2024 با پاری‌سن‌ژرمن تمدید کرد اما طی هفته های اخیر گمانه زنی هایی در رابطه با جدایی او از این تیم مطرح شده است. بر این اساس به نظر می‌رسد که کارهای انتقال بهترین بازیکن یورو یعنی جانلوئیجی دوناروما به پارک دو پرنس قطعی شده و PSG به زودی جذب این بازیکن را به شکل رسمی اعلام خواهد کرد.
این موضوع سبب شده که شایعات جدایی ناواس قوت بگیرد اما حالا ESPN ادعا می‌کند که این دروازه بان کاستاریکایی در پاریس خواهد ماند و PSG تصمیمی برای فروش او ندارد.

 

 

ناواس- دوناروما؛ در انتظار یک رقابت فوق العاده

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو