بی قراری کایرن تریپیر جهت بازگشت به لیگ برتر و بازی کردن برای منچستریونایتد

منبع: طرفداری

7

1400/4/23

21:55


بی قراری کایرن تریپیر جهت بازگشت به لیگ برتر و بازی کردن برای منچستریونایتد

شیاطین سرخ پس از هزینه کردن ۷۳ میلیون پوند برای جذب جیدون سانچو، قبل از این که تصمیم به ارائه پیشنهادی دوباره برای تریپیر بگیرند، مایل هستند تا یکسری بازیکنان خود را به فروش برسانند. 

کایرن تریپیر بی صبرانه انتظار بازگشت خود به لیگ برتر را می کشد. تریپیر هم اینک منتظر است که ببیند آیا منچستریونایتد پیشنهاد جدیدی برای جذب او ارائه خواهد کرد یا نه.

به گزارش طرفداری و به نقل از تلگراف، یونایتد در تابستان امسال حداقل یک بار از اتلتیکو مادرید «نه» شنیده است و ظاهرا مقامات روخی بلانکوس برای مدافع راست ۳۰ ساله خود خواستار ۳۰ میلیون پوند هستند. تریپیر یک سال دیگر با این باشگاه اسپانیایی قرارداد دارد و البته می تواند به موجب بندی، ۱۲ ماه بیشتر از آن هم در مادرید بماند ولی ظاهرا آماده است تا با هدف بازگشت به انگلیس، درخواست خروج بدهد. 

گویا به غیر از منچستریونایتد، دو باشگاه لیگ برتری دیگر هم به این بازیکن علاقه نشان داده اند ولی خود او پیوستن به یونایتد را ترجیح می دهد. اعضای خانواده تریپیر طرفدار منچستریونایتد هستند و انتقال به اولدترافورد برای بازیکنی که اهل بری بوده و در آکادمی منچسترسیتی پرورش یافته است، همچون بازگشت به خانه خواهد بود. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو