عکس لحظه خودکشی یک پیرمرد در ارسنجان ! + علت

منبع: رکنا

6

1400/4/23

22:04


عکس لحظه خودکشی یک پیرمرد در ارسنجان ! + علت

خودکشی مرد میانسال در فارس به نتیجه نرسید. فردی که قصد خودکشی داشت به زندگی بازگشت. مرد62 ساله با سقوط از ساختمان قصد خودکشی داشت. ماموران انتظامی و مشاوران پلیس ارسنجان به محل خودکشی اعزام شدند. علت خودکشی مرد مشخص نیست.

سرهنگ "محمد‌علی فرهادی" فرمانده انتظامی شهرستان "ارسنجان" اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر اقدام به خودکشی یک فرد سالمند در یکی از محلات این شهرستان، بلافاصله ماموران انتظامی و مشاوران پلیس ارسنجان به محل اعزام شدند.

خودکشی در ارسنجان چه شد؟!

وی افزود: مأموران انتظامی با حضور و اقدام سریع و فداکارانه و همچنین با ارائه مشاوره و صحبت با وی باعث شدند این مرد 62 ساله که قصد داشت خود را از بالای یک ساختمان به پائین پرتاب و خودکشی کند از تصمیم خود منصرف و به زندگی بازگردد.

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان ضمن تقدیر و تشکر از اقدام به موقع و سریع مأموران انتظامی در راستای نجات جان این شهروند، خاطر نشان کرد: یاس و ناامیدی نسبت به آینده، نداشتن اعتماد به نفس در مبارزه با مشکلات زندگی و یک تصمیم آنی باعث بروز چنین مشکلاتی در سطح جامعه می شود که مشاوران پلیس در مقرهای انتظامی در هر ساعت از شبانه روز آمادگی ارائه خدمات مشاوره ای و رفع مشکلات شخصی و خانوادگی شهروندان را دارند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو