آسیه اسدزاده پس از حاشیه های اینستاگرامی روی فرش قرمز کن + عکس ها

منبع: رکنا

6

1400/4/23

22:04


آسیه اسدزاده پس از حاشیه های اینستاگرامی روی فرش قرمز کن + عکس ها

آسیه اسدزاده بازیگر و کارگردان سینمای ایران است. حاشیه های اینستاگرامی آسیه اسدزاده باعث شد او بیشتر از قبل به شهرت برسد. این روزها آسیه اسدزاده با فیلم جغرافیا راهی جشنواره کن شده است.آسیه اسدزاده جغرافیا را کارگردانی کرده است. فیم آسیه اسدزاده در بخش بازار جشنواره کن 2021 حضور دارد.

به گزارش رکنا،فیلم کوتاه جغرافیا به کارگردانی آسیه_اسدزاده، تهیه‌کنندگی شهرام اسدزاده و بر اساس فیلمنامه علی مست‌ علی با نگاهی ویژه به موضوع کولبرها و شرایط زندگی آنها در بخش بازار جشنواره_کن ۲۰۲۱ حضور دارد.

این فیلم که به دلیل موضوع و ساختار مورد توجه شرکت‌های پخش‌کننده خارجی قرار گرفته تا کنون مذاکرات موفقی با شرکت‌هایی از فرانسه، ایتالیا و آمریکا برای اکران در خارج از ایران داشته است و کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم که به منظور مذاکره با شرکت‌های بین‌المللی پخش فیلم در این جشنواره حضور یافته‌اند، روی فرش قرمز کن رفتند.

این فیلم روایتگر زندگی زنی است که با دو نوزاد برای خروج از کشور به مرز کردستان می‌رود و به کولبرها پناه می‌برد اما در میانه راه دچار مشکلاتی می‌شود که...

آسیه اسدزاده

آسیه اسدزاده فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر و معماری واحد تهران مرکز است. او تاکنون بازیگر و دستیار کارگردان فیلم سینمایی «گواهی امضاء» و «طاقباز»، کارگردان ۱۶ فیلم کوتاه کارگاهی، کارگردان فیلم کوتاه «پازل»، مدیر آموزش موسسه نقطه عطف سینما تیٔاتر و مدیر اجرایی جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد بوده است و به زودی اولین فیلم بلندش را کلید می‌زند.

شهرام اسدزاده مدیریت موسسه نقطه عطف سینما تیٔاتر را بر عهده دارد و جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد بوده، تاکنون دو فیلم «طاقباز» و «گواهی امضا» را کارگردانی کرده است. سومین فیلم شهرام اسدزاده با عنوان «اصالت» که محصول مشترک ایران و ترکیه است، به زودی جلوی دوربین می‌رود.

شهرام اسدزاده و آسیه اسدزاده

مهرناز افلاکیان، امین خادم، مهری سادات آل آقا، مطهره نبوی، یاشار ابراهیمی سهیلا خانلری توانا، آرش امیری، المیرا بهشتیان، حمید میربد، لوتوس موسوی، علی حقیقت، محدثه بور بور، علی عسکری، هما مسافر، امید کریمی، بازیگران نوزاد: باربد زنقابی، آرتین نظری و با هنرمندی: داریوش آهنچیان بازیگران فیلم کوتاه «جغرافیا» هستند.

 

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو