جیدون سانچو: از دست دادن پنالتی در فینال یورو با فاصله بدترین حسی بود که تجربه کرده ام

منبع: طرفداری

7

1400/4/23

22:13


جیدون سانچو: از دست دادن پنالتی در فینال یورو با فاصله بدترین حسی بود که تجربه کرده ام

سانچو می گوید این ناکامی، او و هم تیمی هایش را برای موفقیت در آینده مصمم تر ساخته است. 

جیدون سانچو بالاخره سکوتش را شکست و با انتشار بیانیه ای در حساب های خود در شبکه های اجتماعی، به شکست انگلیس در فینال یورو ۲۰۲۰ و از دست دادن ضربه پنالتی خود واکنش نشان داد. 

به گزارش طرفداری، در بخشی از این بیانیه سه صفحه ای و طولانی سانچو آمده است:

چند روزی فرصت داشتم که به فینال روز یکشنبه فکر کنم و هنوز هم در این رابطه اسیر احساسات هستم. مایلم تاسف خودم را به اطلاع تمامی هم تیمی هایم، مربیان و بیشتر از همه به هوادارانی که ناامیدشان کردم برسانم. این اتفاق با فاصله بدترین حسی را رقم زد که در دوران حرفه ای خودم تجربه کرده ام. 

او در ادامه با اشاره به واکنش های نژادپرستانه برخی به آن ماجرا گفت:

نمی خواهم تظاهر کنم که پس از بازی توهین های نژادپرستانه نسبت به خودم و برادرانم مارکوس (رشفورد) و بوکایو (ساکا) را ندیدم ولی متاسفانه این چیز جدیدی نیست. ما باید به عنوان یک جامعه بهتر عمل کنیم و این افراد را وادار به پاسخگویی کنیم. نفرت هرگز برنده نمی شود. خطاب به همه جوانانی که با توهین های مشابه مواجه شدند می گویم: سرتان را بالا بگیرید و رویاهای تان را دنبال کنید. من به این تیم انگلیس افتخار می کنم و حالا ما پس از ۱۸ ماه سخت، همه اقشار را متحد کرده ایم... می خواهم بابت پیام های محبت آمیز و حمایت های شما که پیام های منفی را تحت الشعاع قرار داد تشکر کنم.

سانچو در پایان نوشته است:

من هیچ شکی ندارم که قوی تر از قبل بازخواهیم گشت! مراقب خودتان باشید. به زودی یکدیگر را خواهیم دید. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو